ورود یکصد دستگاه اتوبوس تازه نفس به ناوگان عمومی پایتخت

به گزارش فروش برتر، تهران (پانا) - معاون حمل و نقل شهرداری تهران بیان نمود یکصد دستگاه اتوبوس و مینی بوس تازه نفس، طی مراسمی صبح فردا (12 آبان ماه) از سوی خودرو سازان داخلی تحویل و به ناوگان عمومی پایتخت وارد می شود.

ورود یکصد دستگاه اتوبوس تازه نفس به ناوگان عمومی پایتخت

به گزارش روابط عمومی معاونت حمل و نقل، ترافیک شهرداری تهران، سید مناف هاشمی از تحویل یکصد دستگاه اتوبوس و مینی بوس از سوی خودروسازان داخلی خبر داد و گفت: نخستین قرارداد شهرداری تهران با مجموعه خودروسازان داخلی به ثمر نشست و در مرحله نخست، این تعداد(یکصد دستگاه) از قرارداد 250 دستگاه اتوبوس، وارد چرخه ناوگان عمومی پایتخت می شود.

وی با بیان اینکه 150 دستگاه اتوبوس و مینی بوس باقیمانده طی سه ماه آینده از سوی خودروسازان تحویل می شود گفت: در شرایطی که با موضوع رعایت فاصله گذاری اجتماعی در کشور مواجهه هستیم حتما ورود اتوبوس های جدید تاثیر گذار خواهد بود.

معاون شهردار تهران تاکید کرد: اتوبوس های تازه نفس در مسیرهای پرتراکم جمعیت و پر تردد مورد استفاده قرار خواهند گرفت.

هاشمی با بیان اینکه تا پایان سال جاری 2 قرارداد دیگر از طریق کارخانجات داخلی پیگیری و دنبال می شود، شرح داد: تا پایان سال ، 500 دستگاه اتوبوس و مینی بوس را وارد چرخه ناوگان عمومی شهر خواهیم کرد.

وی با بیان اینکه پیش از این وعده کرده بودیم تا پایان سال 1 هزار دستگاه اتوبوس خریداری خواهیم کرد، گفت: تحقق این وعده نیازمند پرداخت سهم 82.5 درصدی دولت در تامین ناوگان عمومی است، حتی معتقدم اگر دولت 50 درصد سهم خرید اتوبوس را پرداخت کند، تحقق این وعده تا پایان سال ممکن خواهد بود.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 14 آذر 1399 بروزرسانی: 14 آذر 1399 گردآورنده: forushebartar.ir شناسه مطلب: 1069

به "ورود یکصد دستگاه اتوبوس تازه نفس به ناوگان عمومی پایتخت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ورود یکصد دستگاه اتوبوس تازه نفس به ناوگان عمومی پایتخت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید