هشدار سازمان هواشناسی به شهروندان تهران وکرج

به گزارش فروش برتر، خبرنگاران: مدیر پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی با بیان اینکه روزسه شنبه ششم آبان تا پنجشنبه هشتم آبان، 5 تا 8 درجه کاهش دما در شمال شرق کشور خواهیم داشت، گفت: از فردا تا چهارشنبه 4 تا 6 درجه کاهش دما در سواحل خزر داریم.

هشدار سازمان هواشناسی به شهروندان تهران وکرج

به گزارش خبرنگاران صادق ضیائیان در گفت وگو با فارس در تشریح آخرین شرایط جوی کشور بیان نمود: از امروز تا پنجشنبه هشتم آبان در اغلب مناطق کشور جوی پایدار حاکم است.

وی گفت: از سه شنبه ششم آبان تا پنج شنبه با توجه به افزایش شرایط پایداری و سکون نسبی امکان کاهش کیفیت هوا در شهرهای صنعتی و پرجمعیت به ویژه تهران و کرج وجود دارد.

مدیر پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی ادامه داد: روزهای دوشنبه و سه شنبه پیش رو در سواحل مرکزی و غربی خزر بارش پراکنده خواهیم داشت و این شرایط روز چهارشنبه هفتم آبان در استان های گیلان، مازندران و گلستان و همچنین ارتفاعات البرز مرکزی حاکم خواهد بود.

ضیائیان بیان نمود: امروز در سواحل خزر دمای هوا 2 تا 4 درجه افزایش می یابد و از فردا تا چهارشنبه 4 تا 6 درجه کاهش دما در سواحل خزر داریم.

وی اضافه نمود: امروز و فردا دمای هوا در شمال شرق کشور 4 تا 6 درجه افزایش می یابد و سه شنبه ششم آبان تا پنجشنبه هشتم آبان، 5 تا 8 درجه کاهش دما در شمال شرق کشور خواهیم داشت.

مدیر پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی گفت: از بعد از ظهر چهارشنبه و روز پنجشنبه در خراسان جنوبی، شمال سیستان و بلوچستان، شرق کرمان و شمال و شرق هرمزگان وزش باد شدید با گردوخاک پیش بینی می گردد.

ضیائیان در تشریح شرایط جوی پایتخت گفت: آسمان تهران روز آینده کمی ابری تا نیمه ابری پیش بینی می گردد و غبار صبحگاهی خواهیم داشت، بیشینه و کمینه دما فردا در تهران 24 و 13 درجه خواهد بود.

مدیر پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی افزود: روز آینده اهواز با بیشینه دمای 36 درجه بالای صفر و بندرعباس با بیشینه دمای 38 درجه بالای صفر گرمترین مرکز استان و شهر کرد با کمینه دمای 3 درجه زیر صفر سردترین مرکز استان خواهد بود.

منبع: اقتصادنیوز
انتشار: 3 آذر 1399 بروزرسانی: 3 آذر 1399 گردآورنده: forushebartar.ir شناسه مطلب: 1046

به "هشدار سازمان هواشناسی به شهروندان تهران وکرج" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "هشدار سازمان هواشناسی به شهروندان تهران وکرج"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید