مروری بر طلاق های جنجالی بازیگران ایرانی

به گزارش فروش برتر، مهناز افشار هم با انتشار پستی در صفحه اینستاگرام خود، خبر جدایی از یاسین رامین را گفت. تا یک ازدواج ناموفق دیگر به دنیای سلبریتی ها اضافه گردد. به بهانه جدایی مهناز افشار از همسرش در این مطلب چندین طلاق جنجالی دیگر بین چهره های مشهور را مرور می کنیم.

مروری بر طلاق های جنجالی بازیگران ایرانی

برترین ها: جدایی تلخ است و برای اهل هنر تلخ تر! چرا که آن ها هم روح لطیف و احساسات شنماینده ترین دارند و هم دیگران به وسیله رسانه ها از قصه و غصه آن ها با خبر می شوند و گاه این وجه ماجرا، بیش از اصل ماجرا آن ها را آزار می دهد. با این حال گاهی برخی از این چهره ها یا از سر اجبار یا به میل شخصی خود به رمز گشایی از ماجرای طلاق خود در رسانه ها به ویژه فضای مجازی و شبکه های اجتماعی علاقه مندند و چه بسا از این طریق کوشش می نمایند تا دست کم جلوی برخی شایعات و خبر های دروغین که گاه عذر بدتر از گناه می شود را بگیرند.

مهناز افشار هم با انتشار پستی در صفحه اینستاگرام خود، خبر جدایی از یاسین رامین را گفت. تا یک ازدواج ناموفق دیگر به دنیای سلبریتی ها اضافه شود.

به بهانه جدایی مهناز افشار از همسرش در این مطلب چندین طلاق جنجالی دیگر بین چهره های مشهور را مرور می کنیم:

حمید گودرزی و ماندانا دانشور

بار ها و بار ها حمید گودرزی و ماندانا دانشور با هم عکس هایی را منتشر نموده بودند و در سایت های گوناگون از عشق و علاقه فراوان این دو به هم گفته شده بود، اما ناگهان خبر طلاق او و همسرش شوک عجیبی را به هوادارانش وارد کرد.

اگر نگوییم طبیعی، اما قابل پیش بینی بود که او با هجمه سوالاتی درباره علت این جدایی از سوی هواداران و فالورهایش روبرو شود. بالاخره همین هجمه پرسش ها موجب شد تا گودرزی نسبت به این موضوع واکنش نشان داده و در صفحه اینستاگرامش دلیل این جدایی را توضیح دهد. حمید گودرزی خیلی کوتاه در صفحه شخصی خود نوشت: من عاشق خانومم بودم، ولی اون عاشق زندگی در ایران نبود به همین دلیل رفت. خیلی ها این دلایل را نپذیرفتند یا قانع نشدند.

اما واقعیت این است که همین دلیل به ظاهر بی اهمیت و ساده، کلی ماجرا پشت خود دارد. فیلم جدایی نادر از سیمین برای رفتن به خارج از کشور و زندگی در آنجا و مخالفت نادر با این موضوع بود. حالا قصه جدایی حمید گودرزی از همسرش نیز شبیه این فیلم سینمایی شده. قصه فیلم ها قصه نیست، فیلم نیست.

غصه های زندگیست. حمید گودرزی در حالی تصمیم همسرش به زندگی در خارج از کشور ار دلیل جدایی آن ها اعلام نموده بود که چند روز بعد همسرش با انتشار نامه ای جنجالی، پرده از این راز برداشت و دلیل تصمیمش به جدایی را نه زندگی در خارج از ایران که رفتار های خشن و توهین آمیز گودرزی گفت و از بی غیرتی مرد ایرانی در ارتباط با او سخن گفت.

با این حال گودرزی در تبادل نظریی با یکی از خبرنگاران داخلی که فایل صوتی آن در فضای مجازی منتشر شده ابتدا نسبت به این نامه اظهار بی اطلاعی کرد و بعد گفت با خانواده همسرش صحبت نموده و آن ها انتشار این نامه را از سوی دخترشان تکذیب کردند.

مهدی پاکدل و بهنوش طباطبایی

در اسفند 89 مهدی پاکدل و بهنوش طباطبایی با یکدیگر ازدواج کردند؛ ازدواجی که یک ماه بعد توسط پاکدل رسانه ای شد. آن ها در زمان زندگی مشترک، تصاویر زیادی از خود منتشر کردند، اما در مجموع زندگی کم حاشیه ای داشتند. در اواسط 95 و زمان جدایی اما، اتفاقات جالبی افتاد. صفحه اینستاگرام پاکدل هک شد، ولی بعد از آن که پس گرفته شد، دیگر اثری از عکس های دونفره نبود.

به فاصله کمی بهنوش طباطبایی هم عکس های دونفره را پاک کرد و شایعات جدایی آن ها به قطعیت نزدیک شد. پس از این نشانه ها، شایعات زیادی به راه افتاد، اما هیچ کدام تأیید یا تکذیب نمی شد. فروردین سال 96 بالاخره وقتی طباطبایی روز مرد را به پدرش به عنوان تن ها مرد زندگی اش تبریک گفت، تعیین شد شایعات بی دلیل نبوده است.

آزاده صمدی و هومن سیدی

هومن سیدی بازیگر و کارگردان معروف 34 ساله اصالتی از خطه شمال دارد متولد شهر رشت است. همسر وی آزاده صمدی 36 ساله اصالتی شمالی دارد و متولد شهر لاهیجان است. این دو بازیگر سرشناس در سال 1386 پس از بازیگری در سریال راه بی انتها به یکدیگر علاقمند شدند و در همان سال تصمیم به ازدواج گرفتند.

موضوع طلاق هومن سیدی از آزاده صمدی چهار سال پیش به صورت شایعه گوش به گوش می چرخید و در بسیاری از صفحات جامعه مجازی منتشر می شد به خصوص در صفحه اینستاگرام هومن سیدی. همین بازتاب ها هم موجب شد تا سیدی تصمیم گرفت به تمام این حرف و حدیث ها با یک بینانیه مودبانه انتها بدهد.

او در صفحه خود نوشت: زندگی همه ما انسان ها دارای یک سری مولفه هایی است که دوست داریم در یک حیطه ای از پشت پرده های حریم خصوصی خود باقی بماند، اما از اینکه این چنین دلسوزانه حواشی زندگیم را به تن می خرید دوست داشتم خبری را بین شما هواداران گرامی منتشر کنم. نزدیک به یک سالی است که از سرکار خانم آزاده صمدی جدا شده ام. خواهشی که از شما دارم موضوع متأسفیم، چرا؟، باب تبادل نظر، اظهارنظر و … مختومه شود و در انتها برای همه شما دوستداران عزیز آرزوی سلامت می کنم.

آزاده صمدی آن موقع چیزی نگفت. نه نسبت به حرف و حدیث های مردم و نه درباره متنی که همسر سابقش نوشت، اما مدتی بعد در یک گفت و گوی تصویری به نکاتی درباره جدای اش از هومن سیدی اشاره نمود. صمدی اساساً از آن دست بازیگرانی است که علاقه ای به برملا شدن زوایای خصوصی زندگی اش ندارد و دوست ندارد توضیحی در این باره بدهد. او در همان تبادل نظر نیز با لحنی جدی و غیرمستقیم جوابگوی چند سوال کوتاه درباره زندگی اش شد.

راهنمایی هاشمی و نگار عابدی

نگار عابدی در مصاحبه ای درباره طلاق خود از راهنمایی هاشمی این طور بیان نموده که: من از طلاق برای خود دیو نساختم. برخی مواقع انسان ها به حدی می رسند که هیچ انگیزه ای برای ادامه دادن زندگی ندارند. به همین دلیل تصمیم به جدایی گرفتم. آن ها یک دختر به اسم ِاما هم دارند که با پدرش زندگی می نماید.

رامبد جوان و سحر دولتشاهی

دیگر کسی نیست که نداند رامبد جوان سه بار ازدواج نموده. ازدواج دوم او که از قضا با یک بازیگر سینما بود، در اسفند 87 رخ داد و تا سال 93 ادامه داشت. او در این مدت، در دو سریال مسافران و توطئه فامیلی به کارگردانی رامبد بازی کرد و مجری برنامه گپ باز هم با کارگردانی همسرش بود. آن ها در زمانی که زمزمه های جدایی شان به گوش می رسید، واکنش چندانی نشان ندادند و تنها به ذکر این نکته که علاقه ای ندارند درباره زندگی خصوصی شان صحبت نمایند، بسنده کردند.

ازدواج سوم رامبد جوان با نگار جواهریان بود که به تازگی هم صاحب فرزندی به اسم نوردخت شده اند.

فرزاد حسنی و آزاده نامداری

احتمالاً جنجالی ترین جدایی را این دو مجری تلویزیون رقم زده باشند. اوایل سال 92 ازدواج کردند و خطبه عقدشان را سیدحسن خمینی خواند. به اتفاق همدیگر به چندین برنامه تلویزیونی رفتند که تصاویر یکی دو تا حسابی دیده شد. از معاون وقت سیما سفر مشهد هدیه گرفتند، از یکدیگر تشکر می کردند، برای همدیگر دست می زدند و خلاصه شیرین می شدند.

آن ها یک سال بعد جدا شدند، ولی مدت ها پس از جدایی، اتفاقات عجیبی افتاد. آزاده نامداری تصویری با صورت کبود از خودش منتشر کرد و مدعی شد حسنی او را کتک می زده، سپس فرزاد حسنی یادداشتی نوشت و ادعا های نامداری را زیر سؤال برد. ماجرا به ممنوع التصویری کوتاه مدت هر دو انجامید و در نهایت چند ماه بعد، آب ها از آسیاب افتاد.

ابولفضل پورعرب و آناهیتا نعمتی

ابولفضل پورعرب متولد 1340 و آنا نعمتی متولد 1356 هردو بازیگر سینما هستند. زمانی که این دو با هم ازدواج کردند. پورعرب بازیگر معروفی بود، ولی نعمتی تازه اول راه بازیگری بود. حاصل ازدواج آن ها یک دختر به اسم رایکا است.

امین زندگانی و مینا لاکانی

امین زندگانی بازیگر متولد 1351 همسر سابق مینا لاکانی بازیگر سابق سینما بود. مینا لاکانی پس از جدایی از زندگانی به آمریکا مهاجرت کرد. امین زندگانی در حال حاضر همسر الیکا عبدالرزاقی بازیگر سینما و تلویزیون است.

محمدرضا شریفی نیا و آزیتا حاجیان

محمدرضا شریفی نیا بازیگر سینما و تلویزیون متولد 1334 و آزیتا حاجیان بازیگر متولد 1336 است. حاصل ازدواج آن ها مهراوه و ملیکا شریفی نیا هستند که هردو از بازیگران سینما و تلویزیون اند. شریفی نیا و حاجیان هردو بعد از طلاقشان دوباره ازدواج کردند.

فریبرز عرب نیا و آتنه فقیه نصیری و مرحوم عسل بدیعی

فریبرز عرب نیا متولد 1343 که با بازی در نقش مختار در سریال مختارنامه بیش از پیش سر زبان ها افتاد ابتدا 8 سال با آتنه فقیه نصیری بازیگر سینما و تلویزیون زندگی کرد و پس از جدایی اش 4 سال با مرحوم عسل بدیعی ازدواج کرد که حاصل این ازدواج پسری به نام جانیار است.

امین حیایی و مونا بانکی پور

امین حیایی متولد 1349 در سال 1371 با همسرش مونا بانکی پور ازدواج کرد، اما یکسال بعد با تولد پسرش دارا این رابطه به جدایی ختم شد و یکی از خبر های جنحالی زوج های بازیگر طلاق گرفته در زمان خود بود. امین در سال 1377 برای بار دوم با بازیگر زن نیلوفر خوش خلق ازدواج کرد.

پیمان قاسم خانی و بهاره رهنما

بهاره رهنما متولد 1352 و پیمان قاسم خانی متولد 1345 است. رهنما و قاسم خانی در سال 1370 در راستا دانشگاه با هم آشنا شدند و در سال 73 ازدواج کردند که ثمره آن یک دختر به نام پریا است، اما در سال 95 بعد از 22 سال زندگی مشترک از هم جدا شدند. بهاره رهنما در سال 1396 برای بار دوم با امیر خسرو عباسی ازدواج کرد.

مهدی هاشمی و گلاب جمعه

پس از آن که مهنوش صادقی بازیگر کمترشناخته شده تئاتر، در ویدئویی ادعا کرد مدت هاست همسر مهدی هاشمی است، استاد 72 ساله بازیگری در حالی که کسی انتظار نداشت، با انتشار ویدئویی ادعای صادقی را تأیید کرد. او همچنین در این ویدئو از مردم خواست که به زندگی خصوصی مردم کاری نداشته باشند در حالی که مهنوش صادقی خبر این ازدواج را در فضای مجازی منتشر کرد.

در ویدئو دیگر هاشمی با اشاره تلویحی به طلاق عاطفی خود و همسرش گلاب جمعه، گفت که سال هاست جدا از همدیگر زندگی می نمایند. ویدئوی او به سرعت ترند فضای مجازی شد و شبکه های اجتماعی را درنوردید.

منبع: توریسم آنلاین
انتشار: 19 آبان 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: forushebartar.ir شناسه مطلب: 231

به "مروری بر طلاق های جنجالی بازیگران ایرانی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مروری بر طلاق های جنجالی بازیگران ایرانی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید