لواندوفسکی: جایزه فیفا از توپ طلا مهمتر است، نمی دانم نظر مسی درباره من عوض شده یا نه!

به گزارش فروش برتر، ستاره لهستانی تیم فوتبال بایرن مونیخ معتقد است که جایزه بازیکن سال فیفا از توپ طلا باارزش تر است.

لواندوفسکی: جایزه فیفا از توپ طلا مهمتر است، نمی دانم نظر مسی درباره من عوض شده یا نه!

به گزارش خبرنگاران، روبرت لواندوفسکی سال جاری برای دومین بار متوالی برنده جایزه بازیکن سال فیفا موسوم به The Best شد که از نگاه او مهمتر از توپ طلایی است که چند ماه قبل تر از دست داده بود.

لواندوفسکی در گفت و گوی با یک رسانه لهستانی گفت: من این اواخر به این فکر کردم و به این نتیجه هم رسیدم که جایزه فیفا خیلی مهمتر (از توپ طلا) است. در فرایند انتخاب برنده توپ طلا، تنها خبرنگاران رأی می دهند و ارزیابی شفافی وجود ندارد. بالعکس، در فرایند انتخاب برنده جایزه فیفا، علاوه بر رسانه ها، حرفه ای های فوتبال نیز رأی می دهند. کاپیتان ها و سرمربی هر یک از تیم های ملی می توانند به شیوه ای واقع بینانه و عینی تر عملکرد ما را ارزیابی نمایند چون خودشان در این حرفه هستند و می دانند که هر بازی، هر رکورد، هر مصدومیت و ... چقدر برای ما مهم است.

لواندوفسکی اضافه کرد: شاید از نظر پرستیژ و جذابیت، توپ طلا نسبت به جایزه فیفا جایگاه بهتری داشته باشد اما اینکه از سوی فیفا شایسته کسب جایزه The Best شناخته شدم به من احساس غرور داد چون متوجه می شوم که آنها می دانند که من در این سال ها چقدر کار و کوشش نموده ام.

ستاره لهستانی بایرن مونیخ در بخش دیگری از مصاحبه اش درباره رأی دادنش به مسی برای بردن جایزه فیفا و رأی ندادن ستاره آرژانتینی به او اظهارنظر کرد و گفت: بله من به مسی رأی دادم چون ارزش کارهایی که سال گذشته و سال های قبل از آن انجام داده بود را می دانم. مسی به من گفت که برای توپ طلا به من رأی می دهد. اینکه آیا از زمان معرفی برنده توپ طلا تا زمان اعلام برنده جایزه فیفا نظرش درباره من عوض شده یا نه را نمی دانم. شکایتی ندارم و از او دلخور نیستم. او هم نظرش را گفته است، همین! در هر صورت من برنده این جایزه شدم و به همین علت هم پذیرش اینکه او به من رأی نداد، برایم آسان تر بود.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 5 خرداد 1401 بروزرسانی: 5 خرداد 1401 گردآورنده: forushebartar.ir شناسه مطلب: 1818

به "لواندوفسکی: جایزه فیفا از توپ طلا مهمتر است، نمی دانم نظر مسی درباره من عوض شده یا نه!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "لواندوفسکی: جایزه فیفا از توپ طلا مهمتر است، نمی دانم نظر مسی درباره من عوض شده یا نه!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید