عنایت بخشی: خودم را برای بازی به کسی پیشنهاد نمی دهم

به گزارش فروش برتر، بازیگر سریال ولایت عشق گفت: فارغ از بیماری و مشکلاتی این چنین عادت ندارم که برای حضور در عرصه بازیگری دست و پای الکی بزنم، اهل پارتی بازی و سفارش خود به این و آن نیستم و ترجیح می دهم به من پیشنهاد شود تا اینکه خودم را پیشنهاد کنم.

عنایت بخشی: خودم را برای بازی به کسی پیشنهاد نمی دهم

به گزارش گروه رسانه های فروش برتر، عنایت بخشی بازیگر سینما، تئاتر و تلویزیون در گفت وگو با میزان، پیرامون آخرین وضعیت جسمانی خود گفت: خدا را شکر که نسبت به گذشته حالم بسیار بهتر شده است، پیشتر درد پا به شدت آزارم می داد اما با ادامه مراحل درمان ماه های گذشته را بدون درد سپری کرده ام.

وی درباره آخرین فعالیت های خود در عرصه بازیگری اذعان کرد: قرار بود در سریالی پلیسی به کارگردانی رسول حق شناس به ایفای نقش بپردازم، با وجود اینکه در تست گریم هم حاضر شدم و بسیاری از مقدمات کار اجرا شده بود اما به دلیل نبود بودجه این پروژه فعلاً متوقف شده است.

بازیگر سریال ولایت عشق با اشاره به نزدیک بودن نقش خود در این سریال به کاراکترش در سریال پلیس جوان اضافه کرد: این سریال برای شخص من به شدت به یاد آورنده سریال پلیس جوان بود، در این اثر هم نقش پدری رنج کشیده را بازی خواهم کرد.

وی درباره نقش خود در سریال رسول حق شناس اضافه کرد: در این اثر نقش پدری را بازی می کنم که فرزندش درگیر اعتیاد شده و در میانه های راه به دلیل برخی مسائل و اتفاقات کشته می شود، قرار بود این سریال ادامه ای بر زندگی این پدر بعد از فوت پسر باشد.

بخشی با اشاره به کم کاری خود در عرصه بازیگری گفت: فارغ از بیماری و مسائلی این چنین عادت ندارم که برای حضور در عرصه بازیگری دست و پای الکی بزنم، اهل پارتی بازی و سفارش خود به این و آن نیستم و ترجیح می دهم به من پیشنهاد شود تا اینکه خودم را پیشنهاد کنم.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 8 آبان 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: forushebartar.ir شناسه مطلب: 202

به "عنایت بخشی: خودم را برای بازی به کسی پیشنهاد نمی دهم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "عنایت بخشی: خودم را برای بازی به کسی پیشنهاد نمی دهم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید