سخنگوی ذوب آهن: برکناری آذری طبیعی بود

به گزارش فروش برتر، سخنگوی باشگاه ذوب آهن درباره برکناری سعید آذری از مدیرعاملی این باشگاه گفت: شرکت سهامی ذوب آهن، شرکت های زیر مجموعه زیادی دارد. یکی از این زیرمجموعه ها باشگاه فرهنگی ورزشی ذوب آهن است و تغییرات مدیریتی موضوع عجیبی نیست.

سخنگوی ذوب آهن: برکناری آذری طبیعی بود

احمد جمشیدی، سخنگوی باشگاه ذوب آهن در گفت وگو با فروش برتر درباره برکناری سعید آذری از مدیرعاملی این باشگاه اظهار کرد: ما دیروز جلسه هیات مدیره داشتیم. در این جلسه بحث اقتصادی و فنی کردیم. خوشبختانه صحبت های خوبی شد. در خاتمه درباره تغییراتی که احتیاج بود انجام گردد صحبت کردیم. شرکت سهامی ذوب آهن، زیر مجموعه زیادی دارد. یکی از این زیرمجموعه ها باشگاه فرهنگی ورزشی ذوب آهن است. در همه این شرکت ها در این چند وقت تغییرات زیادی داشتیم. این یک موضوع طبیعی است که تغییرات مدیریتی در باشگاه ها و ادارات انجام می گردد و موضوع عجیبی نیست. آقای آذری به مدت 5 سال مدیر باشگاه بود و زحمات زیادی کشید و من از زحماتش تشکر می کنم. در نهایت تصمیم بر این شد تغییراتی باشد انجام گردد. به خاطر اهدافی که شرکت سهامی ذوب آهن دارد باید تغییراتی انجام می شد.

او ادامه داد: دکتر محمدی که دکترای ورزش دارد یکی از داوران بسیار خوب لیگ برتر ما است و در حوزه ورزش صاحب نظر است. در عین جوانی با تجربه است. ان شاءالله او مسیری که باشگاه دارد را ادامه دهد. برای آقای آذری هم آرزوی موفقیت می کنیم و ان شاءالله دکتر محمدی هم از تجربیات او استفاده می نماید.

جمشیدی درباره برکناری آذری در روز بازی ذوب آهن در لیگ برتر بیان نمود: جلسه هیات مدیره قرار بود روز یک شنبه برگزار گردد و بنا به دلایلی چهارشنبه برگزار گردید. باشگاه ذوب آهن به لحاظ چیدمان نیروی انسانی موقعیت خاصی دارد. اگر من نوعی امروز در باشگاه نباشم اتفاق خاصی رخ نمی دهد. کارها و فعالیت های باشگاه به صورت طبیعی در حال اجرا است. مدیران کارخانه، اعضای هیات مدیره در کنار تیم هستیم و هیچ مساله ای وجود ندارد. هدف ما معین است و بازیکنان هم قسم هستند تا در زمین نتیجه خوبی بگیرند.

او درباره این که آیا از آذری در پست دیگری در باشگاه استفاده می گردد یا خیر؟ گفت: این در اختیار من نیست که به شما بگویم. آذری زحمت کشیده است و از تجربیات آذری می گردد استفاده کرد.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 7 مهر 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: forushebartar.ir شناسه مطلب: 99

به "سخنگوی ذوب آهن: برکناری آذری طبیعی بود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سخنگوی ذوب آهن: برکناری آذری طبیعی بود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید