دوشنبه، مصاف تیم های لیگ فزونی تکواندو در جام خلیج فارس

به گزارش فروش برتر، دیدارهای هفته چهارم و پنجم از دور بر گشت لیگ برتر تکواندو جام خلیج فارس، روز دوشنبه - 14 بهمن ماه در فدراسیون تکواندو برگزار می شود.

دوشنبه، مصاف تیم های لیگ فزونی تکواندو در جام خلیج فارس

به گزارش فروش برتر و به نقل از روابط عمومی فدراسیون تکواندو، رقابت های هفته چهارم و پنجم از دور برگشت هجدهمین دوره مسابقات لیگ برتر جوانان و بزرگسالان مردان جام خلیج فارس یادواره شهید عبدالکریم کجبافی با حضور 9 تیم روز دوشنبه - 14 بهمن ماه در فدراسیون تکواندو برگزار می شود.

شهرداری ورامین، دانشگاه آزاد اسلامی، لوازم خانگی کن، پاس، پالایش نفت آبادان، صنعت مس کرمان، فرمانیه، کانون تکواندوکاران مهاجر و یزدان تیم های حاضر در این دوره از رقابت ها هستند.

در اولین دیدار از هفته چهارم، تیم کانون تکواندوکاران مهاجر به مصاف لوازم خانگی کن می رود؛ در ادامه هوگوپوشان شهرداری ورامین رو در روی تکواندوکاران دانشگاه آزاد اسلامی قرار می گیرند. سپس فرمانیه و پاس با یکدیگر مبارزه می کنند و آخرین دیدار نیز میان تیم های پالایش نفت آبادان و صنعت مس کرمان پیگیری می شود. باشگاه یزدان در این هفته با قرعه استراحت رو به رو است.

پنجمین هفته این رقابت ها، با مبارزه فرمانیه برابر دانشگاه آزاد اسلامی آغاز می شود. در دومین دیدار شرکت پالایش نفت آبادان به مصاف شهرداری ورامین می رود؛ در ادامه باشگاه یزدان به مصاف پاس می رود و در آخرین مبارزه نیز تیم های کانون تکواندوکاران مهاجر و صنعت مس کرمان برابر یکدیگر صف آرایی می کنند. لوازم خانگی کن نیز در این هفته استراحت دارد.

گفتنی است؛ در پایان رقابت های هفته سوم، تیم شهرداری ورامین با کسب 26 امتیاز صدرنشین شد، لوازم خانگی کن با 25 امتیاز در رده دوم قرار گرفت و پاس با 23 امتیاز سوم شد.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 29 اسفند 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: forushebartar.ir شناسه مطلب: 528

به "دوشنبه، مصاف تیم های لیگ فزونی تکواندو در جام خلیج فارس" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دوشنبه، مصاف تیم های لیگ فزونی تکواندو در جام خلیج فارس"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید