تفریح و شادی در شهر بازی ویالند استانبول

به گزارش فروش برتر، در یک زمان مسئولین استانبول تصمیم دریافت مرکزی برای شهر بازی و تفریح و همچنین محیطی که مراکز خرید استانبول با قیمت مناسب در خود را جای دهد بسازند بنابراین اولین قدم های ساخت شهربازی ویالند استانبول برداشته شد.

تفریح و شادی در شهر بازی ویالند استانبول

شهربازی ویالند استانبول در سال 2011 توسط اردوغان افتتاح شد و در جشن افتتاحیه شهربازی ویالند استانبول اعلام کردند زمینی که اکنون در آن شهر بازی و مرکز فرهنگی و تفریحی ایجاد شده است که باعث تفریح و آرامش خاطر همشهریانش می گردد در گذشته معدن سنگ بوده و از آن سنگ های استفاده شده و استفاده معدنی میشده اما اکنون به شهربازی فرهنگی تبدیل شده که از آن معدن سنگ با ارزش تر می باشد. پس از افتتاح شهربازی ویالند استانبول نام این شهر بازی به اسفانبول تغییر نام داد زیرا یکی از سهامداران عمده آن سهم خود را به 100 درصد رساند و تمامی سهام آن شهربازی را برای خود نگاه داشته از این رو نام شهربازی را از شهربازی ویالند استانبول به شهر بازی اسفانبول تغییر نام داد. اگر قصد ماندن در شهربازی استانبول یا ویالند استانبول را دارید می توانید پس از ورود به استانبول از فرودگاه آتاتورک تنها 11 کیلومتر را طی کنید تا به هتل بسیار زیبا و مجللی که در شهر بازی ویالند استانبول آماده شده رفته و استراحت کنید.

بیشتر بخوانید : معرفی مرکز خرید ونیزیا استانبول و ویژگی های آن

فاصله شهربازی ویالند استانبول با شهر استانبول

شهربازی ویالند استانبول در نزدیکی استانبول قرار گرفته است همانطور که در قسمت قبل نیز برای شما گفتیم شهربازی بر روی زمین از معدن واقع شده است در واقع فاصله میدان تقسیم تا شهربازی ویالند استانبول حدود 13 کیلومتر است و فاصله فرودگاه آتاتورک این شهر با آن 12 کیلومتر می باشد که شما به راحتی می توانید با یکی از وسایل حمل و نقل عمومی که در استانبول تعبیه شده است خود را به شهر بازی ویالند استانبول برسانید. این شهربازی که به عبارتی اولین شهربازی شهر استانبول می باشد و یکی از بزرگ ترین شهربازی های جهان محسوب می گردد بسیار معتبر و جذاب می باشد که در ابتدای افتتاحیه این شهر بازی تصمیم داشتند مرکزی برای تفریح و ایجاد فرهنگ در بین مردم داشته باشند و با تغییر نام و همچنین تغییر مالکیت این شهر بازی همچنان تصمیمات سازندگان آن پابرجاست و به سرگرم کردن و افزایش تفریحات هیجان انگیز و جذاب این شهر بازی پرداختند همچنین درکنار تفریح یکیذاز مراکز خرید استانبول ترکیه که بسیار بزرگ است را ایجاد نموده اند.

تفریحات شهربازی ویالند استانبول

شهربازی استانبول یا شهربازی ویالند استانبول که در استانبول واقع شده است تفریحات بی نظیر و هیجان انگیز بسیار زیادی دارد که شما نفستان درسینه حبس می گردد در ارتفاع بسیار زیاد با سرعت 110 کیلومتر دوچرخه که ذهن شما را متعجب نموده و شما را درگیر بازی هیجانی و جذاب می نماید. در شهربازی ویالند استانبول تفریحات بسیار زیادی و برای افراد متفاوت اندیشیده شده است یکی از بهترین کارهایی که در شهر بازی ویالند استانبول یا شهربازی اسفانبول صورت گرفته است مکانی مختص بچه ها می باشد یعنی به عبارتی این شهر بازی و سازندگان آن مکانی برای افراد معلول تهیه کردند که آنها نیز به تفریح و خوش گذرانی بپردازند. اما تفریحاتی که در شهربازی ویالند استانبول قرار گرفته است سه بخش کودک، بزرگسال و تفریحات خانوادگی تقسیم می گردد و بازی های برای بچه ها مناسب می باشند مثل کینگ کنگ و یا بازی هایی که می توانند به همراه والدین و اعضای خانواده تجربه نمایند. اما بازی های مانند مینی برد و یا هلیکوپتر سواری یا تفریحات شاد و سرگرم نماینده که مخصوص بچه ها می باشد را بچه ها می تواند به تنهایی انجام دهند و از بازی های آن لذت ببرند.

تفریحاتی نیز هستند که مخصوص بزرگسالان می باشد و بزرگسالان انجام می دهند مانند ارتفاع 50 متری و یا اینکه سوار شدن بر نفسسکن است که حدود 900 جایگاه دارد و شما را به سرعت 110 کیلومتر در ساعت می رساند و آدرنالین خون شما را به سرعت بالا می برد و شما می توانید لحظات هیجان انگیز و متفاوت را در آن تجربه کنید.

قسمت های از شهر بازی ویالند استانبول به صورتی طراحی شده که شما می توانید وارد باغ وحش حیوانات و جنگلی شهربازی ویالند شوید که به صورت مکان هایی برای حیوانات در بخش های مجزا مثل خزندگان، پرندگان، حشرات و….. می باشد. همچنین محیطی برای آبزیان دارد که شما می توانید وارد باغ وحش شده و ان ها را ببینید. باغ وحش ویالند حدود 100 نوع گونه جانوری در آن نگهداری می گردد برخی از این گونه های جانوری که در شهر بازی ویالند استانبول نگهداری می شوند در خطر انقراض بوده و با توجه به مراقبت هایی که در این شهر بازی از آنها شده است هم اکنون به حیات خود ادامه می دهند.

سایر تفریحات شهر بازی ویالند استانبول

در شهربازی ویالند استانبول امکانات و تفریحات بسیار زیادی برای افراد گنجانده شده است و ما تنها به گوشه ای از آنها اشاره کردیم که ممکن است درنالین خون شما را بالا ببرند. اما به جز اینکه تفریحات خاص هیجان انگیزه زیادی در این شهر باز هم انباشته شده است. اما برای افرادی که عاشق خرید کردن و گشت و گذار در بین مغازه ها و لوازم و تجهیزات فروشی ها می باشد نیز چاره ای اندیشیده است و مراکز خرید استابول ارزان را در دل این شهر بازی جای داده اند. قسمتی از شهر بازی ویالند استانبول مختص به مغازه ها و فروشگاه ها می باشد که شما را به دوره عثمانی و گذشته ترکیه دعوت می نماید. شما می توانید در این خیابان ها و مغازه ها قدم بزنید خریدهای خود را انجام دهید و سوغاتی هایی که احتیاج دارید را خرید کنید و علاوه بر آن دیوارها و جاده ها و همچنین پیاده روهای دوره عثمانی را نیز مشاهده کنید و از تاریخ پرفراز و نشیب ترکیه لذت ببرید.

بیشتر بخوانید : موزه کاریه استانبول

مورد دیگری که در شهر بازی ویالند استانبول و یا همان اسفانبول گنجانده شده است وجود یک هتل می باشد و افرادی که قصد دارند نزدیکی این شهر بازی اقامت نمایند و از تفریح در آن لذت ببرند می توانند به هتل شهر بازی ویالند استانبول بروند و محل اقامت خود را انتخاب نمایند هتل دارای امکانات بی نظیر و خاصی مانند استخر سونا جکوزی وای فای رایگان اتاق های متفاوت و گوناگون رستوران های مجزا و خاصی می باشد که می تواند تمام احتیاجهای شما را رفع کند و از طرفی با توجه به اینکه فاصله شهر بازی ویالند استانبول تا فرودگاه آتاتورک تنها 11 کیلومتر میباشد پس شما به راحتی می توانید از فرودگاه آتاتورک به شهر بازی ویالند استانبول رفته و زمان خود را در آن بگذرانید.

آیا شهربازی ویالند ورودی دارد؟

برای رفتن به شهر بازی ویالند شما باید یک بلیت ورودی تهیه کنید و سپس آن را به مسئولین ورودی تحویل دهید. سایت های بسیار زیادی به فروش بلیط شهربازی ویالند استانبول مشغول می باشند اما بهترین راه ممکن و ارزان ترین راه ممکن خرید بلیط ورودی شهربازی ویالند استانبول خرید بلیط ورودی از سایت اسفانبول می باشد زیرا مستقیما سایت شهربازی بوده و شما به راحتی می توانید بلیط های ارزان تر و معتبر تهیه کنید. سایت های دیگری نیز به فروش بلیط ورودی شهربازی استانبول مشغول می باشند و شما می توانید از این سایت ها نیز بلیط ورودی به این شهر بازی را خریداری نموده و به شهر بازی ویالند استانبول بروید و هزینه های آن متناسب و متعارف می باشد اما اگر قصد دارید برای تفریحات و خوشگذرانی های خود پول خرج کنید و لذت ببرید بهتر است حتما به شهر بازی ویالند استانبول بروید.

منبع: دلتابان
انتشار: 29 مهر 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: forushebartar.ir شناسه مطلب: 171

به "تفریح و شادی در شهر بازی ویالند استانبول" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تفریح و شادی در شهر بازی ویالند استانبول"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید