بیانیه نو باشگاه پرسپولیس با چاشنی کنایه به استقلال

به گزارش فروش برتر، باشگاه پرسپولیس در اطلاعیه ای بیان کرد؛ طرفداران مطمئن باشند که باشگاه از حق و حقوق پرسپولیس دفاع خواهد نمود و فریب جوسازی ها را نخورند. به نقل از رسانه رسمی باشگاه پرسپولیس، در این اطلاعیه آمده است؛ در پی حواشی و شایعه های فراوان در مورد تبلیغات محیطی باید به اطلاع طرفداران عزیز برسانیم که هیچ اتفاق خاصی رخ نداده و هیچ تصمیمی اتخاذ نشده است.

بیانیه نو باشگاه پرسپولیس با چاشنی کنایه به استقلال

طرفداران بدانند که پرسپولیس به جد پیگیر این قضیه است و اگر تغییری در بحث تبلیغات محیطی اتفاق بیفتد، حق پرسپولیس محفوظ است و ما پیگیری می کنیم و از حق پرسپولیس دفاع خواهیم کرد.

باشگاه پرسپولیس با توجه به اینکه طرفداران بی شماری در دنیای فوتبال دارد، قطعا سهم بیشتری در هر قرارداد و تقسیم بندی خواهد داشت. باشگاه این آسودگی خیال را به طرفداران می دهد که تحت هر شرایطی از حق بجای پرسپولیس با حمایت آن ها دفاع خواهد نمود.

در بخش دیگری از این اطلاعیه آمده است؛ هیچ باشگاهی این حق را ندارد که این موضوع را به نام خودش تمام کند، چرا که اگر بخواهد تصمیمی گرفته شود باید با نظر همه باشگاه های لیگ رجحان باشد اعمال شود و هیچ کس حق سند زدن یک کار مشترک را به نام خود ندارد.

چند نکته در این خصوص لازم به شرح است و آن اینکه؛ قرارداد با شرکت مذکور به پرسپولیس هم پیشنهاد شد و با توجه به اینکه تضمین و تعهدات لازم وجود نداشت و باشگاه مطمئن نبود که کلیه تعهداتی که طرف مقابل ارائه داده است، اجرایی می شود و شک و شبهه در تامین منافع باشگاه وجود داشت، از امضای آن خودداری گشت.

باشگاه معتقد است هر قراردادی و هر شرکتی که تضمین و تعهدات بانکی لازم را برای اجرا، ارائه نماید و برای باشگاه مسجل شود که این تعهدات، اجرایی خواهد شد، یک لحظه هم دریغ نمی نماید و قطعا با شرکت مورد نظر، قرارداد منعقد خواهد نمود.

در بخش دیگر این اطلاعیه آمده است: عده ای دایه مهربان تر از مادر شده اند و بعضی نیز ادعا می کنند که باشگاه منفعل عمل می نماید. تاکید می کنیم که ما تعاملات لازم با وزارت ورزش، فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ را داریم و دائما با آن ها در ارتباط هستیم و یقینا کار های قانونی را انجام می دهیم و متاسف هستیم برای افرادی که وقتی تصمیمی هنوز قطعی و نهایی نشده است را رسانه ای می کنند و جو و فضایی را راه می اندازند که به نفع فوتبال و باشگاه ها نیست.

در تماس هایی که با مدیران سازمان لیگ، طی امروز و روز های گذشته صورت گرفت، تاکید شد که جلوی این جوسازی ها بایستند و اجازه ندهند که یک سری برای اهداف خود موج سواری کنند و نام خودشان را مطرح کنند و حاشیه هایی برای فوتبال و باشگاه ها درست کنند. بیانیه سازمان لیگ گویای این مدعاست.

سیاست باشگاه پرسپولیس این است تا اقدامی نهایی و به نتیجه نرسیده است را رسانه ای نکند، به عنوان مثال در پرونده کالدرون تا منابع اقتصادی آن تامین نشد، خبر آن منتشر نگشت. ما به اقدامات سایر باشگاه ها کاری نداریم و تنها سربلندی و موفقیت پرسپولیس برایمان مهم است.

در انتها یک بار دیگر به طرفداران عزیز تاکید میکنیم که برای ما منافع پرسپولیس مهم است و طرفداران مطمئن باشند که ذره ای از حق باشگاه ضایع نخواهد شد و قطعا منافع باشگاه بزرگ پرسپولیس تامین خواهد شد.

منبع: فرارو
انتشار: 26 آبان 1400 بروزرسانی: 26 آبان 1400 گردآورنده: forushebartar.ir شناسه مطلب: 1633

به "بیانیه نو باشگاه پرسپولیس با چاشنی کنایه به استقلال" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بیانیه نو باشگاه پرسپولیس با چاشنی کنایه به استقلال"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید