این مرد یک شکارچی جنسی نیست

به گزارش فروش برتر، بازیگر فیلم جدید سینمایی وودی آلن با دفاع از این کارگردان 83 ساله گفت که کاملا از همکاری با وی شادمان است و این مرد یک شکارچی جنسی نیست.

این مرد یک شکارچی جنسی نیست

به گزارش فروش برتر به نقل از هالیوود ریپورتر، پس از اعتراضات فراوان به جینا گرشون برای همکاری با وودی آلن در فیلم جدیدش، این بازیگر هالیوودی در صفحه اجتماعی خود گفت که بررسی های بسیاری در این باره انجام داده ام و می توانم با وجدان راحت بگویم که از همکاری با آلن بسیار خوشحالم.

جینا گرشون یکی از بازیگران فیلم جدید وودی آلن با نام جشنواره ریفکین است که در شهر سن سباستین اسپانیا مقابل دوربین رفته است و با بازی کریستوفر والتز بازیگر برنده اسکار، والاس شاون، النا آیانا و لوئی گارل بازیگر فرانسوی همراه است و در اخرین روزهای فیلمبرداری واقع شده است.

جینا گریشون در پاسخ به سیل انتقادهایی که در صفحه اینستاگرامی او برای همکاری با وودی آلن منتشر شده، نوشت: فکر نمی کنم این حقیقت داشته باشد. شما واقعا باید تمام تحقیقات را انجام دهید و همه مقالات را پیش از باور کردن این اتهام ها و مطالعه کنید و تنها بر اساس ادعاهای دیگران تصمیم نگیرید.من بررسی های زیادی انجام داده ام و با وجدان راحت می توانم بگویم که از همکاری با وودی آلن خوشحالم و این مرد یک شکارچی جنسی نیست.

در سال 1992، دیلان فارو دخترخوانده وودی آلن، او را به آزار و اذیت جنسی متهم کرد و اگرچه تحقیقات مدرکی برای اثبات گناه آلن پیدا نکرد اما وی نزدیک به سه دهه است که با این اتهامات رو به رو است.

دیلان فارو در سال 2014 و 2017 و همچنین در یک مصاحبه تلویزیونی در سال 2018 اتهامات علیه پدرش را تکرار کرد و باعث ایجاد موجی جدید و شدید از نقدها به سوی آلن همزمان با جنبش #MeeToo در هالیوود شد و به همین دلیل اقتباس نمایشی از یکی از آثار وی در برادوی لغو شد و بازیگرانی چون گرتا گرویگ، الن پیج، ایوان راشل وود، مایکل کین، کالین فرث و… از همکاری گذشته با وودی آلن ابراز پشیمانی کردند و گفتند دیگر با او همکاری نخواهند کرد.

آلن پیش از این درباره ادعاهای دخترخوانده اش گفته است: بیش از 25 سال پیش این ادعاها مطرح شد، پرونده به طور کامل توسط کلینیک سوء استفاده جنسی از بچه ها در بیمارستان ییل نیو و سازمان رفاه بچه ها نیویورک مورد بررسی قرار گرفت. آن ها چند ماه روی این قضیه کار کردند و مستقلاً نتیجه گرفتند هیچ تعرضی در کار نبوده است. در عوض، آن ها متوجه شدند که احتمالاً یک کودک آسیب پذیر از سوی مادر عصبانی اش که درگیر طلاقی پرتنش بوده، راهنمایی شده تا این داستان را سرهم کند.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 27 شهریور 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: forushebartar.ir شناسه مطلب: 72

به "این مرد یک شکارچی جنسی نیست" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "این مرد یک شکارچی جنسی نیست"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید