اتوبوس های درون شهری به سامانه ایستگاه گویا تجهیز می شوند

به گزارش فروش برتر، رئیس کمیته مناسب سازی شهری شورای اسلامی شهر یزد از تجهیز اتوبوس های حمل و نقل درون شهری به سیستم ایستگاه گویا خبر داد.

اتوبوس های درون شهری به سامانه ایستگاه گویا تجهیز می شوند

با ما همراه باشید و درباره وبلاگ جمال سیدی بیشتر بدانید.

سپنتا نیکنام، رئیس کمیته مناسب سازی شهری شورای اسلامی شهر یزد در گفت و گو با خبرنگار از ، گفت: با برنامه ریزی های اجرا شده از سوی این کمیته و با همکاری سازمان حمل و نقل و ترافیک و سازمان فاوای شهرداری یزد، اتوبوس های حمل و نقل درون شهری به سیستم ایستگاه گویا تجهیز می شوند.

او افزود: با راه اندازی این سیستم، نام ایستگاه فعلی و ایستگاه مقصد از طریق صفحه نمایش برای ناشنوایان و به صورت صوتی برای نابینایان اعلام می شود.

نیکنام با اشاره به اقدامات مربوط به مناسب سازی اتوبوس های عمومی برای معلولان جسمی- حرکتی در سال 98، ادامه داد: با این اقدام اتوبوس های عمومی برای جامعه بیشتری از معلولین مناسب سازی می شود.

رئیس کمیته مناسب سازی شورای اسلامی شهر یزد گفت: نظر به اینکه از پارسال برنامه ریزی برای این امر صورت نگرفته و در ردیف بودجه پیش بینی نشده بود، در حال حاضر یک اتوبوس به طور کامل تجهیز می شود، تا علاوه بر امکان استفاده به صورت پایلوت، برآورد هزینه ها و نیز برنامه ریزی لازم برای اجرای طرح برای تمامی اتوبوس ها انجام شود.

او افزود: آن بخش از هزینه مناسب سازی که با جابه جایی ردیف بودجه قابل تأمین باشد برای امسال در دستورکار قرار می گیرد و مابقی هزینه ها در ردیف بودجه سال آینده پیش بینی می شود.

غ

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 22 آبان 1399 بروزرسانی: 22 آبان 1399 گردآورنده: forushebartar.ir شناسه مطلب: 1022

به "اتوبوس های درون شهری به سامانه ایستگاه گویا تجهیز می شوند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اتوبوس های درون شهری به سامانه ایستگاه گویا تجهیز می شوند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید