اتصال منطقه 22 به خطوط مترو به وسیله خط 9 و 10

به گزارش فروش برتر، شهردار تهران از اولویت شهرداری برای اتصال منطقه 22 شهر تهران به خطوط مترو اطلاع داد.

اتصال منطقه 22 به خطوط مترو به وسیله خط 9 و 10

به گزارش گروه اجتماعی فروش برتر، پیروز حناچی شهردار تهران در مراسم افتتاحیه 55 پروژه شهری در منطقه 22 شهر تهران گفت: این روز بزرگ را به بانوان عزیز و همه زنان و مادران کشور تبریک می گویم.

وی گفت: اگر افتخاری در این مملکت وجود دارد از دامن مادران است و باید بدانیم که مادران با پرورش فرزندان برومند این سرزمین را رشد دادند.

حناچی ادامه داد: منطقه 22 و منطقه 21 آخرین مناطقی است که به محدوده طرح جامع پیوستند که منطقه 22 بعد از سال 86 به محدوده شهری پیوسته و به زیر بار رفتند.

شهردار تهران تهران اضافه نمود: اتفاقی که بعد از سال 86 در این منطقه افتاد موضوعی است که باید ساعت ها درباره اش نوشت و آنالیز گردد که چرا چنین اتفاقی افتاد.

وی گفت: در همه اسناد قبل از آن منطقه 21 و 22 آخرین فرصت های تهران برای تنفس و تفرج بوده است، اما اتفاقی برایش افتاد که نمی گردد از آن ساده گذشت.

حناچی گفت: یکی از اقدامات ما این بود که طرح تفصیلی این منطقه را به کمیسیون ماده پنج بردیم و کوشش کردیم تا این منطقه سر و سامانی بگیرد.

وی گفت: بعد از شروع به کار کامل اتوبان تهران شمال فاصله منطقه 22 تا شهرستانک با خودروی شخصی به کمتر از سی دقیقه خواهد رسید که اتفاق مبارکی است.

حناچی ادامه داد: سالانه در همین فصل آبگیری دریاچه خلیج فارس را شروع می کنیم و در اینجا یک تصفیه خانه بسیار مجهز قرار داده ایم تا کیفیت آب را بهبود ببخشد.

شهردار تهران تهران اضافه نمود: این منطقه آخرین ذخایر زیست محیطی تهران را هم به خود اختصاص داده است و این در حالی است که این منطقه کم آب ترین منطقه شهر تهران است.

وی گفت: یکی از مسائل این منطقه بارگذاری بیش از حد در سطوح مسکونی است که اگر همه برج ها ساکنینی پیدا کند برج ها مسائل خود را بیشتر نشان می دهد

حناچی گفت: خدمات محلی در این منطقه به اندازه کافی رشد ننموده است و از این رو پروژه های که امروز افتتاح شد از جنس پروژه های خدماتی بوده است.

وی گفت: پروژه های بزرگ تهران نظیر مرکز همایش های رازی، زیرگذر گیشا، پروژه اتوبان رستگار همگی تا سرانجام سال افتتاح خواهد شد و از سال بعد نسل جدیدی از پروژه های شهری را خواهید دید.

حناچی ادامه داد: یکی از پروژه های اجرا شده بحث پیاده راه متصل کننده بخش جنوبی دریاچه است که این پروژه از جنس سرمایه گذاری بوده و براساس نتیجه بارگذاری یک مسابقه بوده است.

شهردار تهران تهران اضافه نمود: یکی از نکات مغفول در این منطقه اتصال آن به شبکه مترو بوده است که این موضوع را جدی پیگیری می کنیم و به وسیله خطوط نه و ده این موضوع را پیگیری خواهیم کرد.

وی گفت: این موضوع اولویت ماست و همچنین موضوع خدمات محلی را پیگیری خواهیم نموده و در دستور کار می گذاریم.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 10 فروردین 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: forushebartar.ir شناسه مطلب: 552

به "اتصال منطقه 22 به خطوط مترو به وسیله خط 9 و 10" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اتصال منطقه 22 به خطوط مترو به وسیله خط 9 و 10"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید