آپدیت تازه No Mans Sky امکان گشت و گذار در دنیایی خالی را فراهم می نماید

به گزارش فروش برتر، به روزرسانی Adrift اشاره ای به روزهای اولیه بازی آسمان هیچکس دارد. زمانی که تعداد سیارات این بازی به شدت زیاد بود و تعداد کمی از آن ها دارای حیات بودند. در نتیجه کاربر باید به تنهایی به گشت و گذار در این دنیای گسترده می پرداخت. در این به روزرسانی تازه هم تقریباً چنین حالتی وجود دارد و کاربر باید کوشش کند در این شرایط زنده بماند.

آپدیت تازه No Mans Sky امکان گشت و گذار در دنیایی خالی را فراهم می نماید

بازی آسمان هیچ کس (No Mans Sky) در سال 2015 میلادی عرضه شد. این بازی قبل از عرضه قول یک جهانی بسیار گسترده با جزئیات زیاد را به کاربران داد ولی پس از عرضه، خریداران با یک الگوریتم ثابت با چندین سیاره مشابه روبرو شدند که باعث شد بازی آسمان هیچ کس با مسائل بسیار زیادی روبرو گردد. پس از چندین سال از عرضه شرکت سازنده این بازی را به طور دائم به روزرسانی کرد. به حدی که هسته اصلی بازی تغییر نموده و آسمان هیچ کس به یک بازی جهان باز بسیار خوب تبدیل شد. عنوانی که آزادی عمل بسیاری را در اختیار کاربران قرار داده و این افراد می توانند تجربه بسیار خاصی را در آن داشته باشند. تجربه ای که منحصر به یک فرد بوده و حتی برای خود فرد هم قابل تکرار نخواهد بود.

بازی آسمان هیچکس به حدی تغییر کرد که در این به روزرسانی آخر شرکت سازنده یک جهانی نو را در اختیار کاربران قرار می دهد. نام این به روزرسانی نو Adrift بوده و در آن کاربران با جهانی روبرو خواهند شد که به طور کامل در آن حیات از بین رفته است. در نتیجه هیچ موجود زنده ای در این جهان وجود نداشته و کاربران باید کوشش نمایند در این جهانی بدون تمدن زنده بمانند.

نکته اینجاست که با این به روزرسانی نو کاربران به یک حالت نو در بازی دست پیدا می نمایند. حالت کلاسیک آسمان هیچکس همچنان وجود داشته و در کنار آن Adrift هم اضافه خواهد شد. این حالت نو به کاربر اجازه می دهد تا یک جهانی نو را بدون هیچ موجود زنده ای تجربه کند و در نتیجه به موارد زیادی از جمله تجارت دسترسی نخواهد داشت. شرکت سازنده اعلام نموده که این حالت نو یک تجربه کاملاً تازه در سبک بقا و گشت و گذار است.

نکته اینجاست که در این حالت خاص جهانی آسمان هیچکس لزوماً بدون هیچ فعالیت زیستی نیست. بلکه بعضی از موجودات بسیار خاص همچنان در آن زنده مانده و این موجودات هم به داستان اصلی آسمان هیچکس مرتبط هستند که کمتر کسی داستان این بازی را به طور کامل متوجه شد. از طرفی بعضی موجودات دیگر مثل گیاهان هم در این بازی وجود دارند که باعث می شوند زنده ماندن در این شرایط ممکن باشد.

شرکت سازنده بازی آسمان هیچکس در حال کار روی یک عنوان نو به نام Light No Fire است. از طرفی در کنار آن این شرکت همچنان به توسعه بازی اصلی خود ادامه داده و برای آن محتوای بیشتر هم عرضه خواهد نمود. طبق چیزی که اعلام شده تجربه حالت Adrift یک تجربه کوتاه و خاص است و در نتیجه بازی اصلی همچنان جایگاه خود را حفظ خواهد نمود.

همینطور اینکه حالت Adrift بر اساس مأموریت های مختلف طراحی شده است. به این شکل که کاربر باید کوشش کند چندین مأموریت را کامل نموده تا در این حالت از بازی پیش برود و به جایگاه خاصی برسد. همینطور اینکه در این به روزرسانی نو در کنار حالت Adrift چندین قابلیت و موارد تازه به بازی اضافه شده تا آسمان هیچکس همچنان تنوع خود را حفظ بکند.

به روزرسانی Adrift در حال حاضر در دسترس کاربران قرار داشته و هواداران می توانند به راحتی آن را دانلود نموده و از این حالت نو لذت ببرند.

منبع: Eurogamer

منبع: دیجیکالا مگ
انتشار: 17 خرداد 1403 بروزرسانی: 17 خرداد 1403 گردآورنده: forushebartar.ir شناسه مطلب: 2084

به "آپدیت تازه No Mans Sky امکان گشت و گذار در دنیایی خالی را فراهم می نماید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آپدیت تازه No Mans Sky امکان گشت و گذار در دنیایی خالی را فراهم می نماید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید