والیبال

لیگ برتر والیبال، شکست سایپا و صدرنشینی سپاهان، پیروزی هراز آمل مقابل شهرداری قزوین

تیم سپاهان در هفته سیزدهم لیگ برتر والیبال مقابل سایپا به پیروزی رسید.

8 دی 1399

محمودی: با داورزنی نباید نگران مسائل مالی والیبال باشیم

پیشکسوت و کارشناس والیبال ایران گفت: ویژگی داورزنی داشتن ارتباطات قوی و آوردن پول به والیبال است و نباید با او نگران مسائل مالی باشیم.

22 مهر 1399

افزایش تعداد تیم های لیگ فزونی والیبال به نفع جوانان است

محمدرضا دامغانی در تبادل نظر با خبرنگاران درباره 14 تیمی شدن رقابت های لیگ برتر والیبال گفت: با توجه به شرایط موجود و شیوع ویروس کرونا، هیچ چیز قابل پیش بینی نیست، حتی داورزنی نسبت به برگزاری مسابقات مطمئن نیست. از چند بُعد می توان 14 تیمی شدن مسابقات را...

26 شهریور 1399

انتخاب سرمربی تیم ملی، محور اصلی نشست هیئت رئیسه فدراسیون والیبال

نشست هیئت رئیسه فدراسیون والیبال، عصر امروز برگزار گشت و موضوع انتخاب سرمربی جدید تیم ملی والیبال، عمده مباحث این نشست سه ساعته بود.

14 مرداد 1399

تبریز میزبان مسابقات والیبال نوجوانان آسیا شد

در آستانه رویداد تبریز 2018 تبریز به عنوان میزبان مسابقات والیبال نوجوانان آسیا معرفی گردید.

3 اسفند 1398

لیگ برتر والیبال بانوان، ملاقات راحت سایپا و ذوب آهن

هفته ششم لیگ برتر والیبال بانوان با رقابت راحت سایپا و ذوب آهن اصفهان برگزار می گردد.

3 اسفند 1398

اسبقیان: رأی آوردن یک ملی پوش مقابل معاون نشان از سلامت انتخابات دارد، دوازدهم آذر انتخابات فدراسیون ورزش های رزمی برگزار می گردد

شروین اسبقیان، مدیرکل امور مشترک فدراسیون های ورزشی گفت که از دوازدهم آذر ماه انتخابات فدراسیون ورزش های رزمی برگزار و خاتمه ثبت نام ریاست فدراسیون دو و میدانی نیز چهارم آذر خواهد بود.

20 دی 1398

موقعیت تیم ها در جدول رده بندی، فرانسه در صدر، ایران یازدهم

به گزارش خبرنگاران، رقابت های لیگ ملت های والیبال وارد هفته چهارم خود شده است. تا خاتمه دومین روز از رقابت های هفته چهارم، تیم ملی فرانسه با کسب 28 امتیاز در صدر جدول رده بندی قرار گرفته است. رقابت دو تیم ایتالیا و کره جنوبی یکی از نتایج جالب را رقم زد و...

20 آذر 1398

حریف ایران، میزبان برزیل و صربستان

خبرنگاران: تیم ملی والیبال ایتالیا در تورنمنتی سه جانبه میزبان برزیل و صربستان است.

13 آذر 1398

نگاهی به آنچه در لیگ جهانی گذشت، قهرمانی فرانسه و ناکامی برزیل

به گزارش خبرنگاران، لیگ جهانی والیبال در سال 2017 با تمام فراز و نشیب هایش انتها یافت. فرانسه، تیم مدعی سال های اخیر در خاک برزیل توانست طلایی پوشان را 3 بر 2 شکست دهد و جام قهرمانی را بالای سر ببرد.

12 آذر 1398

ناکاگاییچی: والیبال خوبی ارائه کردیم

سرمربی تیم ملی والیبال ژاپن گفت: اگرچه در دفاع روی تور امتیازاتی را به ایران دادیم و یک ست را هم واگذار کردیم ولی در مجموع والیبال خوبی ارائه کردیم.

3 آذر 1398

معروف: برزیلی ها انتظار چنین عملکردی را از ایران نداشتند

کاپیتان تیم ملی والیبال ایران گفت: بازیکنان جوان ما خیلی خوب مبارزه کردند و به بازیکنان تیم برزیل فشار آوردند ولی این نوع بازی و این فشار برای پیروز شدن کافی نبود.

23 آبان 1398

قراردادم با تیم العربی دو ساله است، تمرینات با برنامه من شروع شد

به گزارش خبرنگاران، جواد مهرگان، مشاور فنی تیم ملی والیبال بانوان ایران پس از کسب عنوان هفتمی در رقابت های قهرمانی آسیا و جواز حضور در مسابقات انتخابی المپیک 2020 قراردادی دو ساله با تیم العربی کویت بست و از تیم بانوان در آستانه مسابقات انتخابی المپیک...

23 مهر 1398

آشنایی با اولین حریف تیم ملی والیبال بانوان ایران

خبرنگاران: هفدهمین دوره مسابقات والیبال قهرمانی زنان آسیا از امروز (جمعه) به میزبانی تایلند شروع شد و 16 کشور برتر آسیایی برای کسب جام هفدهم، رقابت با یکدیگر را شروع کردند.

21 مهر 1398

شکست تیم ملی والیبال ایران در مقابل فرانسه

تیم ملی والیبال ایران که صعود خود به مرحله نهایی لیگ ملت ها را قطعی کرده است، در آخرین مسابقه خود در هفته چهارم مقابل فرانسه شکست خورد.

17 مرداد 1398