شعار علیه افشین پیروانی این بار در اراک

به گزارش فروش برتر، پرسپولیس در شرایطی در اراک به میدان رفت که ماجرای چمن مقابل یکی از دروازه ها قبل از آغاز مسابقه تبدیل به حاشیه شد، اما بیرانوند که وارد زمین شد گفت مشکل جدی نیست و با توجه به اینکه هر دو تیم یک نیمه در این دروازه هستند، عدالت برقرار می گردد. با این وجود اتفاق بد حاشیه این بازی بدون تماشاگر، حضور تعداد زیادی افراد متفرقه به عنوان تماشاگر در جایگاه استادیوم اراک بود که تعداد آنان به 500 نفر می رسید.

شعار علیه افشین پیروانی این بار در اراک

پرسپولیس قبل و حین بازی به این مسأله اعتراض کرد. افشین پیروانی مدیر تیم پرسپولیس در آغاز نیمه دوم اعتراض شدیدتری نسبت به این مسأله داشت، اما همان تماشاگرانی که در جایگاه نشسته بودند، آغاز به شعار دادن علیه مدیر تیم پرسپولیس کردند.

اینجا بود که سیدمهدی رحمتی برای دلجویی سراغ افشین پیروانی رفت و پیشانی او را بوسید تا بازی از سر گرفته گردد، اما یحیی گل محمدی هم از این اتفاق ابراز ناراحتی کرد تا رحمتی مجبور گردد از او و افشین عذرخواهی کند.

از طرفی محمد نوازی هم به سمت سکو ها رفت و از تماشاگران خواست چیزی نگویند، اما مشاجره نیمکت های دو تیم باعث شد تا ناظر بازی برای لحظاتی بازی را از جریان بیندازد و بالاخره غائله ختم به خیر شد. با این حال ماجرای بازی های با تماشاگر در شهرستان ها برای پرسپولیس که طی فصول قبل هم بار ها دیده شده بود، پرسپولیس را آزار داد و با این شرایط همان بهتر که بازی ها با تماشاگر باشد.

ایران ورزشی

منبع: فرارو
انتشار: 6 شهریور 1401 بروزرسانی: 6 شهریور 1401 گردآورنده: forushebartar.ir شناسه مطلب: 1902

به "شعار علیه افشین پیروانی این بار در اراک" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شعار علیه افشین پیروانی این بار در اراک"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید