حداقل یک بسته الحاقی دیگر برای استارفیلد عرضه خواهد شد

به گزارش فروش برتر، بازی استارفیلد (Starfield) را می توان یکی از برترین بازی های شرکت بتسدا دانست. عنوانی که توانست موفقیت بسیار خوبی در زمان عرضه کسب کند ولی مشکل اینجاست که پس از مدتی فراموش شد. مانند تمام بازی ها استارفیلد هم بدون ایراد نبود ولی بحث اینجاست که این ایرادات باعث شدند کاربران از ادامه بازی خسته شده و آن را نیمه کاره رها نمایند.

حداقل یک بسته الحاقی دیگر برای استارفیلد عرضه خواهد شد

نکته جالب اینجاست که هواداران واقعی استارفیلد به آن به شدت وفادار هستند. به حدی که این افراد با وجود تمامی مسائل همچنان به تجربه آن پرداخته و به همین علت شرکت سازنده نیز ترغیب شده تا استارفیلد را بیشتر توسعه دهد. البته گفتنی است که بتسدا در این مدت بازی استارفیلد را بهتر نموده است ولی بعضی از مسائل بنیادین این بازی همچنان وجود دارند.

چند ماه پیش بود که شرکت بتسدا از اولین بسته الحاقی استارفیلد به نام فضای نابود شده (Shattered Space) رونمایی کرد. پس از آن ما شاهد چندین تریلر مختلف از این بسته الحاقی بودیم و تاریخ عرضه آن نیز ادامه سال 2024 میلادی اعلام شد. این بسته الحاقی قرار است محتوای زیادی از لحاظ داستانی و جهان به بازی استارفیلد اضافه کند و تجربه آن را از همواره متنوع تر خواهد نمود.

حال سوالی که پیش می آید این است که آیا این بسته الحاقی تنها بسته الحاقی بازی استارفیلد است یا اینکه شرکت سازنده همچنان برای توسعه این بازی برنامه دارد. اینطور که به نظر می رسد بتسدا از بازی علمی تخیلی خود ناامید نشده و میخواهد همچنان آن را توسعه دهد. به همین علت حداقل یک بسته الحاقی دیگر برای بازی استارفیلد عرضه خواهد شد.

تاد هاوارد (Todd Howard) چندی پیش در یک مصاحبه در خصوص آینده بازی استارفیلد صحبت کرد. در ابتدای عرضه بازی استارفیلد قرار شد شرکت سازنده به صورت سالانه برای آن محتوای داستانی و بسته الحاقی عرضه کند. حال طبق چیزی که هاوارد در مصاحبه اخیر خود اعلام نموده شکرت سازنده در کوشش است تا به این حرف خود پایبند باشد. حال اینکه تا چه مدت بتسدا به این روند ادامه خواهد داد معین نیست.

هاوارد در ادامه گفت که شرکت سازنده برای یک بسته الحاقی دیگر بعد از فضای نابود شده برنامه ریزی نموده است ولی اینکه پس از آن ما دوباره شاهد یک بسته الحاقی دیگر خواهیم بود معین نیست. با این حال طبق چیزی که گفته شده برای چند سال بتسدا این روند را ادامه خواهد داد و به صورت سالانه یک محتوای الحاقی گسترده برای این بازی عرضه خواهد نمود.

هاوارد در ادامه شرح داد که هدف اصلی شرکت از طراحی این بسته های الحاقی پاسخ به تمامی سوالات کاربران نیست. بلکه این شرکت میخواهد تا با این بسته های الحاقی دیدگاه های جدیدی را وارد بازی استارفیلد کند تا کاربران با تجربه خاص و تازه ای در استارفیلد روبرو باشند. در اصل هدف از عرضه بسته های الحاقی ایجاد تنوع بیشتر در بازی استارفیلد است.

در سرانجام هم هاوارد بیان کرد که بازی استارفیلد حدود 14 میلیون کاربر دارد که بیش از 40 ساعت وقت برای این بازی گذاشته اند. همانطور که گفتیم هواداران استارفیلد به شدت به آن پایبند هستند. همینطور اینکه روند سخت بسته الحاقی فضای نابود شده از زمان عرضه بازی استارفیلد شروع شده بود و حال به مراحل نهایی رسیده است.

منبع: Eurogamer

منبع: دیجیکالا مگ
انتشار: 4 تیر 1403 بروزرسانی: 4 تیر 1403 گردآورنده: forushebartar.ir شناسه مطلب: 2087

به "حداقل یک بسته الحاقی دیگر برای استارفیلد عرضه خواهد شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حداقل یک بسته الحاقی دیگر برای استارفیلد عرضه خواهد شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید