اعتراض دوباره کارکنان مخابرات روستای کشور به مخابرات، آیین نامه استخدامی سال 89 را اجرا کنید

به گزارش فروش برتر، کارکنان مخابرات روستای کشور با اعتراض به عدم اجرای آیین نامه استخدامی سال 89 مخابرات، از مجلس خواستند مخابرات را ملزم به اجرای آیین نامه کند.

اعتراض دوباره کارکنان مخابرات روستای کشور به مخابرات، آیین نامه استخدامی سال 89 را اجرا کنید

به گزارش خبرنگار گروه علم و پیشرفت خبرگزاری، قربان زاده، دبیر کارکنان مخابرات روستایی در تماس با خبرنگاران، با اشاره به بی نتیجه بودن پیگیری ها از مخابرات درباره اجرای آیین نامه استخدامی کارکنان مخابرات روستایی کشور، گفت: سال ها است که این مطالبه را پیگیری می کنیم اما هنوز به نتیجه ای رسیده ایم.

وی گفت: برای اجرایی شدن قانون، بارها در مقابل مجلس تحصن نموده ایم و تا زمانی که به خواسته مان نرسیم دست از پیگیری برنمی داریم.

دبیر کارکنان مخابرات روستایی شرح داد: شرکت مخابرات ایران سال ها است که از اجرای قانون و آرای دیوان عدالت اداری استنکاف می نماید و هیچ اراده ای برای اجرای قوانین و عرف کارگاه و اجرای آیین نامه استخدامی نداشته و ندارد.

وی گفت: این قشر روستایی که به طور مکرر به نمایندگان و مسئولین برای برطرف مسائل به مجلس و مخابرات ایران و وزارت کار و معاونت حقوقی مخابرات مراجعه نموده اند اما متاسفانه پاسخی نگرفته اند.

قربان زاده ادامه داد: اخیرا هم با تحصن مقابل درب مجلس شورای اسلامی، مطالبات مان را به صورت کتبی و حضوری به استماع نمایندگان مجلس و به ویژه آقای نیکزاد نایب رئیس مجلس رسانده ایم. تقاضای ما از وکلای مردم این است که مخابرات ایران را مجاب کند که آیین نامه استخدامی سال 89 را برای این قشم که بیش از 20 و 25 سال و حتی 30 سال سابقه کار و خدمات رسانی را دارند اجرایی کند.

وی اضافه کرد: در پی اجرای آیین نامه استخدامی، مطالبات حقوق و مزایای معوقه که تا به امروز مخابرات پرداخت ننموده هم باید پرداخت گردد.

به گزارش فارس، پیش از هم کاربران خبرنگاران در سامانه فارس من با ثبت سوژه مشابهی خواهان اجرای آیین نامه حقوق و دستمزد مخابرات در سال 89 شده اند.

منبع: خبرگزاری فارس
انتشار: 18 اسفند 1400 بروزرسانی: 18 اسفند 1400 گردآورنده: forushebartar.ir شناسه مطلب: 1754

به "اعتراض دوباره کارکنان مخابرات روستای کشور به مخابرات، آیین نامه استخدامی سال 89 را اجرا کنید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اعتراض دوباره کارکنان مخابرات روستای کشور به مخابرات، آیین نامه استخدامی سال 89 را اجرا کنید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید