کاراندیش: باشگاه های ما سعی می کنند با بازیکنان کدخدامنشانه رفتار کنند، اگر به وکلای داخلی اعتماد کنیم شاید کیفیت احکام تغییر کند

به گزارش فروش برتر، معاون حقوقی باشگاه تراکتور درباره دلیل احکام صادر شده علیه کشورمان در فیفا گفت: باشگاه های ما به خاطر تحریم، قراردادهای اشتباه یا بی پولی سعی می کنند کدخدامنشانه با بازیکنان خارجی رفتار کنند.

کاراندیش: باشگاه های ما سعی می کنند با بازیکنان کدخدامنشانه رفتار کنند، اگر به وکلای داخلی اعتماد کنیم شاید کیفیت احکام تغییر کند

مصطفی کاراندیش در گفت و گو با خبرنگار ورزشی فروش برتر درباره بحث پیگیری پرونده شکایت آنتونی استوکس و لی هری اروین از باشگاه تراکتور گفت: گراند رأی این دو پرونده را خواسته ایم تا ببینم گردش کار این پرونده ها چطور است. اگر دلایل، مستندات و دفاعیه ضعیف باشد با تصمیم هیئت مدیره و مدیریت باشگاه به این احکام اعتراض خواهیم کرد.

وی در مورد اینکه برخی افراد معتقدند احکام فیفا علیه باشگاه های ایرانی در دو هفته اخیر کمی مشکوک است، شرح داد: مشکوک بودن غیرمحتمل نیست. من یک صحبتی از یک ایجنت شنیدم که فیفا تمام دعاوی را به ضرر ایران رأی می دهد. اینها همه براساس شنیده های ماست. ما اگر به وکلای داخلی اعتماد کنیم و از مشاوران قدیمی که اطلاعات شان سوخته است، استفاده نکنیم، شاید کیفیت رسیدگی ها و احکام متفاوت شود. البته نباید از این قضیه هم غافل شویم که باشگاه های ما حالا به خاطر تحریم، قراردادهای اشتباه یا بی پولی خیلی سعی می کنند کدخدامنشانه با بازیکنان خارجی رفتار کنند. بازیکن دو ماه پول نگیرد و اخطاریه های لازم را بفرستد، بند فسخ قراردادش فعال می شود. حالا هر چقدر می خواهد قرارداد شما محکم باشد، اگر موازین قانونی را رعایت نکنید و اخطارهای لازم را نفرستید حکم علیه شما صادر خواهد شد.

معاون حقوقی باشگاه تراکتور در ادامه اعلام نمود: وقتی این همه پرونده علیه کشورمان وجود دارد، ممکن است ذهنیتی منفی در فیفا ایجاد کند که از این مسئله هم نباید غافل شد. یک نکته کلی هم وجود دارد، ممکن است یک قرار داد عالی از سوی بخش حقوقی یک باشگاه آماده شود، اما وقتی این قرارداد در جریان مذاکره قرار می گیرد، اینجنت بازیکن تغییراتی در آن ایجاد می کند که طرفین مذاکره فکر می کنند به نفع باشگاه است، اما این تله است و فیفا تمام این بندهای یکطرفه را باطل می کند.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 10 اردیبهشت 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: forushebartar.ir شناسه مطلب: 648

به "کاراندیش: باشگاه های ما سعی می کنند با بازیکنان کدخدامنشانه رفتار کنند، اگر به وکلای داخلی اعتماد کنیم شاید کیفیت احکام تغییر کند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کاراندیش: باشگاه های ما سعی می کنند با بازیکنان کدخدامنشانه رفتار کنند، اگر به وکلای داخلی اعتماد کنیم شاید کیفیت احکام تغییر کند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید