پیشنهادهای غیرمعقول به گزینه های خارجی مربیگری پرسپولیس، در پرسپولیس چه خبر است؟

به گزارش فروش برتر، در حالی که باشگاه پرسپولیس برای انتخاب جانشین برانکو دچار چالش اساسی شده، ارائه پیشنهادهای غیرمعقول به گزینه های سرمربیگری این تیم بر مسائل باشگاه افزوده است.

پیشنهادهای غیرمعقول به گزینه های خارجی مربیگری پرسپولیس، در پرسپولیس چه خبر است؟

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرنگاران، با منتفی شدن حضور یحیی گل محمدی در پرسپولیس، تلاش ها برای انتخاب جانشین برانکو در باشگاه پرسپولیس شدت بیشتری به خود گرفته است. اگرچه از شب گذشته و با کمرنگ تر شدن حضور گل محمدی در پرسپولیس برخی مسئولان این باشگاه سراغ گزینه های خارجی رفتند، اما این موضوع از امروز شکل جدی تری به خود گرفته است.

صحبت از حضور مربیان ایتالیایی در پرسپولیس به میان آمده و از والتر زنگا و جیانی دی بیازی، سرمربی پیشین تیم ملی آلبانی به عنوان گزینه های سرمربیگری سرخپوشان یاد شده است. اینکه چگونه پرسپولیس در این مقطع به سراغ مربیان ایتالیایی رفته، خود جای سؤال دارد، اما نکته مهم تر ارقامی است که درباره دستمزد این مربیان به گوش می رسد. گفته می شود برخی از نزدیکان مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در این زمینه نقش اساسی را دارند و در تلاش هستند برخی مربیانی که از نظر کارنامه عملکرد خوبی هم نداشته اند، به پای میز مذاکره بکشانند.

شنیده شده است که ارقامی دور از واقعیت و بالاتر از آن چیزی که قیمت مربیان است، برای برخی از آنها در نظر گرفته شده است. قطعاً پرسپولیس با مسائل مالی روبرو است، اما اگر مشکل مالی هم وجود نداشته باشد دلیلی ندارد که ارقام پیشنهاد شده به مربیان بالاتر از حد استاندارد باشد.

مسئله ای که پرسپولیس این روزها با آن دست و پنجه نرم می کند عدم تصمیم گیری مناسب از سوی مدیریت باشگاه برای انتخاب جانشین برانکو و البته در پیش گرفته نشدن روندی مناسب برای مذاکره با مربیان است. نمونه این موضوع مذاکره با یحیی گل محمدی است، آن هم با وجود اینکه او با پدیده قرارداد داشت. در این زمینه برخی از نزدیکان مدیریت باشگاه پرسپولیس نقش اساسی را ایفا می کنند و این موضوع جای بررسی و تأمل دارد.

براساس این گزارش، به نظر می رسد مسائل پرسپولیس بزرگ تر از آن چیزی است که به چشم می آید و در این میان ارائه پیشنهادهای دور از واقعیت به برخی از مربیان یکی از چالش های اصلی باشگاه محسوب می شود.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 17 مرداد 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: forushebartar.ir شناسه مطلب: 29

به "پیشنهادهای غیرمعقول به گزینه های خارجی مربیگری پرسپولیس، در پرسپولیس چه خبر است؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پیشنهادهای غیرمعقول به گزینه های خارجی مربیگری پرسپولیس، در پرسپولیس چه خبر است؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید