پاسخ به بیش از 119 هزار تماس مشاوره ای، 60 درصد تماس ها، پیامد های مربوط به کرونا و قرنطینه است

به گزارش فروش برتر، مسئول واحد مشاوره بهزیستی فارس گفت: بیش از 119 هزار تماس مشاوره ای پاسخ داده شده و 60 درصد تماس ها نیز پیامد های مربوط به کرونا و قرنطینه است.

پاسخ به بیش از 119 هزار تماس مشاوره ای، 60 درصد تماس ها، پیامد های مربوط به کرونا و قرنطینه است

مصطفی محسنی مسئول واحد مشاوره بهزیستی استان فارس در گفت وگو با خبرنگار از ، با بیان اینکه از ابتدای سال 98 تا امروز 28 فروردین 99، بیش از 119 هزار تماس مشاوره ای پاسخ داده شده است، اظهار کرد: از ابتدای اسفند 98 تا به امروز زیر 30 درصد از تماس ها مربوط به کرونا بوده است.

او اضافه نمود: 60 درصد تماس ها نیز پیامد های مربوط به کرونا و قرنطینه است که از آن جمله به درگیری و پرخاشگری های بین اعضای خانواده، مسائل خانواده ها، مالی، مسائل فردی و کودک می توان اشاره می کرد.

مصطفی محسنی توضیح داد: مابقی تماس ها هم درباره مسائل دیگر همچون اعتیاد است.

او با بیان اینکه 40 نفر به شهروندان مشاوره ارائه می دهند، اضافه نمود: روزانه و به صورت شیفت بندی 7 تا 10 نفر از مشاوران از ساعت 8 صبح تا 8 شب و حتی روز های تعطیل در شرایط کنونی و شیوع ویروس کرونا به مردم خدمات ارائه می دهند.

مسئول واحد مشاوره بهزیستی استان فارس ادامه داد: شماره 1480 بهزیستی در زمینه های مختلف کرونا، خانواده، کودک، نوجوان، بالینی و سایر حوزه ها مشاوره می دهد و همچنین اورژانس 123 برای پیامد هایی همچون کودک آزاری، همسرآزاری و سالمندآزاری مشاوره های لازم را به شهروندان ارائه می دهد.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 21 خرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: forushebartar.ir شناسه مطلب: 742

به "پاسخ به بیش از 119 هزار تماس مشاوره ای، 60 درصد تماس ها، پیامد های مربوط به کرونا و قرنطینه است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پاسخ به بیش از 119 هزار تماس مشاوره ای، 60 درصد تماس ها، پیامد های مربوط به کرونا و قرنطینه است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید