وظیفه نماینده مجلس در آسفالت کردن خیابان خلاصه نمی گردد!

به گزارش فروش برتر، نماینده مردم باید در عین استقلال و شجاعت با مفاسد مالی مبارزه کند و در جهت رفاه مردم و عدالت اجتماعی پیگیر باشد.

وظیفه نماینده مجلس در آسفالت کردن خیابان خلاصه نمی گردد!

گروه دانشگاه فروش برتر-سید حجت الله انوشه؛ * در این روز و شب ها که اندک اندک رایحه انتخابات در سرتاسر کشور به مشام و صدای طبل تبلیغات نامزد ها به گوش می رسد، جای آن دارد که بازنگری نوینی نسبت به فضای حال و آینده داشته باشیم.

اکنون در دزفول با چهره های شاخص و برجسته ای روبرو هستیم که برخی پشیمان از گذشته و منتظر آغوش گگرددن نیرو های مردمی و انقلابی به سوی خود هستند، ولی صدق و کذب ادعایشان محل تأمل است و برخی دیگر حقیقتا چه در صورت و چه در سیرت و سیره، مردمی بودن و انقلابی گری شأن را اثبات نموده اند و مثال نقضی هم در این مورد در رویکرد و عملکرد شان موجود نیست.

برخی دیگر هم چهره های جدیدی هستند که احتیاج به معرفی بیشتر دارند.

اگر دلبستگی ها و وابستگی های خانوادگی و قومیتی را کنار بگذاریم، با تکلیف دانستن حضور در عرصه انتخابات پا در صحنه نهیم، باید معیار های یک نماینده تراز انقلاب اسلامی را مدنظر قرار دهیم.

برادر عزیز و خواهر گرامی! وظیفه نماینده در آسفالت کردن خیابان و زدن پل عابر پیاده، خلاصه نمی گردد!

نماینده باید در عین استقلال و شجاعت با مفاسد مالی مبارزه کند و در جهت رفاه مردم و عدالت اجتماعی پیگیر باشد و درباره لوایح مطالعه و تحقیق کند و به آرامش فضای سیاسی کشور اهتمام ورزد. در محیط کار حضور مفید داشته و در رسیدگی به کار ها سرعت داشته باشد.

این ها مطالبه و خواست مردم و نظام از نماینده است و طبق همین ملاک ها و معیار ها ضروری است به کاندیدای محبوب و مطلوب خود رأی دهیم.

سید حجت الله انوشه-فعال دانشجویی شهرستان دزفول

انتشار یادداشت های دانشجویی به معنای تأیید تمامی محتوای آن توسط فروش برتر نیست و صرفاً منعکس کننده نظرات گروه ها و فعالین دانشجویی است.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 30 بهمن 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: forushebartar.ir شناسه مطلب: 473

به "وظیفه نماینده مجلس در آسفالت کردن خیابان خلاصه نمی گردد!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "وظیفه نماینده مجلس در آسفالت کردن خیابان خلاصه نمی گردد!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید