هواپبمای سی- 130 سوپرهرکولس ارتش آمریکا آسیب دید

به گزارش فروش برتر، یک فروند هواپیمای غول پیکر ترابری نیروی هوایی آمریکا در پایگاه لیتل راک این کشور آسیب دید و زمین گیر شد.

هواپبمای سی- 130 سوپرهرکولس ارتش آمریکا آسیب دید

به گزارش گروه بین الملل فروش برتر، یک فروند هواپیمای سی- 130سوپرهرکلوس نیروی هوایی ارتش آمریکا چهارشنبه سه شنبه در پایگاه هوایی راک لیتل آسیب دید و زمین گیر شد.

به نوشته وبگاه تسک اند پرپس این هواپیمای غول پیکر ترابری نیروی هوایی آمریکا هنگام حرکت در باند ارابه فرود خود را از دست داد و دچار حادثه شد.

تیم بویر سخنگوی گردان نوزدهم ترابری آمریکا گفت که در جریان این حادثه هیچکس آسیبی ندید، اما این هواپیمای غول پیکر زمین گیر شده و اینک تحقیقات برای یافتن علت این حادثه در دست آنالیز است.

این حادثه روز سه شنبه اتفاق فتاد و مقام های ارتش آمریکا با گذشت یک روز به این حادثه اشاره کردند. وبگاه نیروی هوایی آمریکا نیز سه تصویر از این حادثه منتشر ساخته است.

به نوشته این وبگاه ، هنوز معین سطح این حادثه و این که آیا سطح آن از نوع ِای است که بیش از 2 دو میلیون دلار خسارت را شامل می گردد، بسیار زود است.

سخنگوی یگان مربوطه در این باره گفت، ایمنی عملیاتی اولویت اصلی پایگاه هوایی لیتل راک است و تحقیقات برای معین علت این حادثه انجام خواهد شد.

تاکنون حوادث مشابهی برای نیروی هوایی ارتش امریکا اتفاق داده به طوری که در یک مورد چندی قبل یک فروند هواپیمای تی-38 تالون نیروی هوایی آمریکا به دلیل نقص فنی با دو خدمه سقوط کرد. (جزئیات بیشتر)

یک پهپاد پیشرفته تجسسی نیروی هوایی آمریکا نیز پیشتر در سواحل اسپانیا سقوط کرد. نیروی هوایی آمریکا بعد از چند ماه سکوت و پنهانکاری خاتمه سرنگونی یک فروند پهپاد آرکیو 4 گلوبال هاوک خود که 123 میلیون دلار ارزش دارد را تایید کرد. (جزئیات بیشتر)

انتهای پیغام/

منبع: خبرگزاری فارس
انتشار: 28 آذر 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: forushebartar.ir شناسه مطلب: 318

به "هواپبمای سی- 130 سوپرهرکولس ارتش آمریکا آسیب دید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "هواپبمای سی- 130 سوپرهرکولس ارتش آمریکا آسیب دید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید