همراه اول درباره توسکا و روبیکا شرح داد

به گزارش فروش برتر، در واکنش به انتشار مطالبی در فضای مجازی درخصوص توسکا و روبیکا و نسبت دادن مالکیت و مدیریت این دو برند به بعضی سهامداران مخابرات،شرکت همراه اول اطلاعیه ای صادر کرد.

همراه اول درباره توسکا و روبیکا شرح داد

به گزارش گروه مالی خبرگزاری فروش برتر،در واکنش به انتشار مطالبی در فضای مجازی درخصوص توسکا و روبیکا و نسبت دادن مالکیت و مدیریت این دو برند به بعضی سهامداران مخابرات،شرکت همراه اول اطلاعیه ای صادر کرد.

در اطلاعیه همراه اول آمده است:در پی انتشار مطالبی در خصوص شرکت توسکا و قرارداد تبلیغاتی در حوزه سرویس های دیجیتال با سازمان صدا و سیما، و نقش سهامداران در مدیریت و مالکیت آن و پیرو اطلاعیه روابط عمومی شرکت توسکا به اطلاع می رساند که شرکت توسکا از شرکتهای تابعه همراه اول بوده و هیچ یک از شخصیتهای حقیقی و حقوقی در لایه سهامداری شرکت مخابرات ایران و همراه اول از جمله وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، ستاد اجرائی فرمان امام(ره) و نیز سایر سهامداران، هیچ نقشی در مدیریت و یا مالکیت این شرکت و همچنین اپلیکیشن روبیکا ندارند.

این اطلاعیه می افزاید: از آنجایی که شرکت توسکا کارگزار همراه اول در اجرای قرارداد صدا و سیما بوده است، به اطلاع میرساند قرارداد مذکور از آذرماه 98 از شرکت توسکا منفک و به همراه اول منتقل شده و شرکت مذکور هیچ فعالیتی در این زمینه ندارد.

انتهای پیغام/4129/

منبع: خبرگزاری دانشگاه آزاد آنا
انتشار: 1 خرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: forushebartar.ir شناسه مطلب: 701

به "همراه اول درباره توسکا و روبیکا شرح داد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "همراه اول درباره توسکا و روبیکا شرح داد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید