نشست کمیته چهارجانبه عربی علیه ایران

به گزارش فروش برتر، قرار است کمیته چهارجانبه عربی در هفته جاری نشستی دیگر تشکیل دهد تا درباره آنچه که راه های مقابله با ایران خوانده شده به بحث و گفتگو بنشینند.

نشست کمیته چهارجانبه عربی علیه ایران

به گزارش گروه بین الملل فروش برتر، کمیته چهارجانبه عربی شامل عربستان، مصر، امارات و بحرین چهارشنبه پیش رو (چهاردهم اسفند) نشستی در سطح وزرای خارجه و به ریاست امارات برگزار می نماید.

بر اساس گزارش خبرگزاری رسمی عربستان واس، در این نشست درباره گزارشی که دبیرکلی اتحادیه عرب با مشورت امارات درباره تحولات بحران با ایران و راه های مقابله با مداخلات ایران در امور داخلی کشورهای عضو اتحادیه عرب - به بیان خودشان- تهیه نموده، رایزنی خواهد شد.

در ادامه این گزارش آمده: اجرای برنامه کاری کمیته که در نشست های سابق برای مقابله با این مداخلات سیاسی، مالی، رسانه ای و امنیتی آماده شده، پیگیری خواهد شد.

در فردوردین ماه سال جاری نیز کمیته چهارجانبه عربی علیه ایران متشکل از عربستان سعودی، بحرین، مصر به اضافه دبیرکل اتحادیه عرب، در مقر دبیرخانه شورای وزرای کشور عربی در تونس تشکیل جلسه داد.

در این نشست تحولات مربوط به بحران روابط کشورهای عربی با ایران و آنچه دخالت در امور داخلی این کشورها در سطح سیاسی، مالی و رسانه ای خوانده شده، مورد آنالیز نهاده شد (جزئیات بیشتر).

انتهای پبام/م

منبع: خبرگزاری فارس
انتشار: 30 فروردین 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: forushebartar.ir شناسه مطلب: 625

به "نشست کمیته چهارجانبه عربی علیه ایران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نشست کمیته چهارجانبه عربی علیه ایران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید