نشست مدیرعامل، سرمربی و مدیر پرسپولیس

به گزارش فروش برتر، نشست مدیرعامل باشگاه با مدیر و سرمربی تیم برگزار شد.

نشست مدیرعامل، سرمربی و مدیر پرسپولیس

به گزارش فروش برتر و به نقل از سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، عصر امروز محمد حسن انصاری فرد مدیرعامل باشگاه جلسه ای را با حضور افشین پیروانی، مدیر تیم و یحیی گل محمدی، سرمربی پرسپولیس برگزار کرد.

یحیی گل محمدی به اتفاق دستیارانش امروز پس از حضور در مراسم هفتم مرحوم نادر باقری، پیشکسوت باشگاه پرسپولیس در ساختمان باشگاه حاضر شد و بعد از امضای قرارداد دستیارانش جلسه ای بین مدیرعامل با مدیر تیم و سرمربی برگزار گشت .

در این نشست که قدوسی، مدیر روابط عمومی و مشاور مدیرعامل هم حضور داشت انصاری فرد تاکید کرد که هواداران پرسپولیس از شکل دریافت یک کادر پرسپولیسی راضی هستند، زیرا بزرگانی همانند یحیی گل محمدی، افشین پیروانی، کریم باقری، داوود فنایی و حمید مطهری در کادر تیم پرسپولیس حضور دارند و هر کدام از این نفرات در کنار دیگر اعضای کادر فنی و بازیکنان توانمند برای هواداران خاطره های زیادی ساخته اند. همین مساله امیدوار ی های زیادی ایجاد کرده که تیم پرسپولیس در نیم فصل دوم با وجود فشردگی هفت بازی سخت و حساس در لیگ برتر و بازی های مهم در لیگ قهرمانان آسیا نتایج مطلوبی بگیرد .

مدیرعامل باشگاه از زحمات پیروانی در نیم فصل اول و نقش محوری وی در مهار حواشی تقدیر کرد و از او خواست با قدرت به کار خود ادامه دهد.

گل محمدی هم از حضور موثر افشین پیروانی و کریم باقری در پرسپولیس یاد کرد و درباره رفاقت دیرینه خود با آنها صحبت هایی انجام داد. در ادامه درباره توانمندی های اعضای کادر فنی و بازیکنان تیم، لزوم همدلی، اتحاد و سخت کوشی برای برآورده کردن انتظارات هواداران و پیشکسوتان سخن گفت و ابراز امیدواری کرد که باشگاه بستر خوبی برای فعالیت اعضای تیم در آرامش فراهم سازد.

در ادامه این جلسه همچنین سرمربی پرسپولیس در مورد امکانات و کمبودهای ورزشگاه شهید کاظمی مواردی را با مدیرعامل باشگاه و مدیر در میان گذاشت و درخواست داشت تا برخی لوازم تمرینی و تغذیه مناسب برای بازیکنان فراهم شود و بر لزوم برنامه ریزی دقیق با توجه به فشردگی بازی های مهم پرسپولیس در شروع مسابقات لیگ و آسیا تاکید کرد .

گل محمدی همچنین برخی از برنامه های خود را به انصاری فرد ارائه کرد و قرار شد قبل از هر بازی و برای رسیدن به هماهنگی های بیشتر جلسه هایی در باشگاه برگزار شود. افشین پیروانی هم که طی روزهای گذشته پیگیر امور جابجایی و تیم بوده از فردا در تمرینات پرسپولیس حضور خواهد یافت.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 13 اسفند 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: forushebartar.ir شناسه مطلب: 505

به "نشست مدیرعامل، سرمربی و مدیر پرسپولیس" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نشست مدیرعامل، سرمربی و مدیر پرسپولیس"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید