فال روزانه 03، 07، 1398

به گزارش فروش برتر، فال روزانه چهارشنبه 3 مهر 1398

چند کلمه برای آنهایی که امروز تولدشان است

دوست عزیزی که 3 مهر به جهان آمده ای، تولدت مبارک! سال جاری سالی است که زیاد سفر می کنید و تجربه های تازه ای به دست می آورید. همین در طبیعت بودن بر روحیه شما تاثیر زیادی خواهد گذاشت و زاویه دیدتان را گسترده تر خواهد نمود. در اولین فرصت به آینده ای که می خواهید برای خود بسازید فکر کنید. ببینید چقدر از زندگی تان را با هدف پیش برده اید و چقدر از آن را بدون فکر قدم برداشته اید. اگر برای زندگی تان برنامه ریزی دقیقی داشته باشید، زودتر به اهداف تان خواهید رسید. پس از همین امروز کوشش کنید. آبان ماه خوبی برای شما خواهد بود و تغییرات بزرگی در زندگی تان ایجاد خواهد شد. پیشنهادهایی به شما می گردد که زندگی تان را از این رو به آن رو خواهد نمود، به شرط این که عجولانه به آنها جواب ندهید. سال جاری برای شما پر از سودهای اقتصادی خواهد بود. یاری های غیر منتظره ای از جانب دوستان تان دریافت خواهید کرد که متعجب تان می نماید. سعی کنید که ارتباطتان را با این افراد حفظ کنید. اگر مجرد هستید فردی در زندگی تان پیدا خواهد شد که شعله های عشق را در زندگی تان روشن خواهد نمود. از سال پیش به خصوص ماههای آبان، دی و تیر نهایت لذت را ببرید.

فال روزانه 03، 07، 1398

در ابتدای روزتان فردی را ملاقات می کنید که روزتان را می سازد. شاید او حاوی خبرهای خوب باشد، شاید حتی انرژی مثبتش شما را سرحال می آورد یا حتی هدیه ای به شما می دهد، هر چه باشد از آن لذت ببرید.به فکر تصمیم گیری در خصوص کاری هستید. به جای سردرگمی، با دقت اطلاعاتی را که می خواهید به دست آورید و هر چه سریع تر تصمیم نهایی را برای زندگی تان بگیرید. شما فردی مهربان و باگذشت هستید اما برای ارتباط عاطفی خود باید کمی سیاست داشته باشید.

امروز پر از فکر و خیال هستید. می خواهید کاری را شروع کنید اما دودل هستید. نگران نباشید زیرا نتیجه آن شما را متعجب خواهد نمود. از آنجا که قدرت شهود و درک بالایی دارید، نیازی نیست از دیگران یاری بگیرید. به خودتان اعتماد کنید و پیش روید.در رابطه عاطفی این روزهایتان همه چیز بهم گره خورده اما کافی است کمی صبر کنید تا همه چیز مانند گذشته دوباره شیرین و بر وفق مراد گردد.

برای تصمیمی که از قلبتان گرفته می گردد، نترسید. امروز از آن روزهایی ست که باید به جای منطق با قلبتان تصمیم بگیرید. این روزها سرتان شلوغ است و زمان بیشتری را بیرون از خانه می گذرانید، به همین دلیل امروز احساس خستگی می کنید. اگرچه این فعالیت های به شما حس زنده بودن می دهد اما نگذارید که این خستگی همیشگی گردد زیرا در دراز مدت شما را پا خواهد انداخت. رژیم غذایی سالمی را در پیش بگیرید تا انرژی کافی برای باقی امورتان را هم داشته باشید.

سوتفاهمی میان اعضای خانواده شما اتفاق افتاده که شما را گیج و سردرگم نموده است. اما نگران نباشید زیرا با کمی تمرکز می توانید آن را مدیریت کنید، به خصوص امروز که از دیگر روزها توانمند و پر انرژی تر هستید. اگر چه در چنین شرایطی کنترل احساسات برایتان سخت است اما سعی کنید کارهای امروزتان را بر اساس منطق پیش ببرید تا نتیجه خوبی داشته باشند. زندگی عاطفی شما خیلی زودتر از آنچه فکرش را بکنید، دچار تغییر و تحول خواهد شد که در روحیه تان بسیار موثر است و آرامش رفته را به شما باز می گرداند.

امروز در جمعی حضور و با افراد جدیدی تماس برقرار می کنید که در آینده ای نزدیک با آنها ارتباط نزدیک تری خواهید داشت. سعی کنید که از همین ابتدا حرف های دلتان را بزنید تا بعدها تو رودربایستی مجبور به انجام کاری نشوید. شریک زندگی شما به خاطر مسئله ای کمی نگران است. بهتر است در این شرایط کنارش باشید، حتی اگر کاری از دست تان بر نمی آید. به زودی تغییری بزرگ در محیط کار برایتان ایجاد می گردد که شرایط اقتصادی تان را بهبود خواهد بخشید.

امروز نسبت به روزهای دیگر انرژی بالایی دارید. سعی کنید که این انرژی را به جای سروکله زدن با دیگران، روی کارتان صرف کنید. اگر چه ممکن است سر موضوعات کوچک با دیگران اختلاف نظر داشته باشید اما بهتر است به جای ادامه بحث، حرف های آنها را هم بشنوید زیرا در آینده ای نزدیک به یاری تان خواهند آمد. به زودی سفری در پیس دارید که برای شما اتفاقات خوشی را رقم خواهد زد. تلفنی به شما می گردد که حاوی خبرهای خوب است. خودتان را برای یک شادی بزرگ آماده کنید.

احساس می کنید که اطرافیان تان امروز حال و روز خوبی ندارند. از این رو سعی می کنید که با انرژی تان حال آنها را بهتر کنید. البته در این کار زیاده روی نکنید زیرا انرژی شما نیز از دست خواهد رفت. کارهای مهمی دارید که باید امروز به پایان برسانید. آن را به روز دیگری موکول نکنید. شاید فکر کنید که عشق زندگی تان آنطور که باید با شما صادق نیست اما با گذشت زمان می فهمید که سوتفاهمی بیش نبوده است.

اگر می خواهید تغییراتی به زندگی تان دهید، اول از همه باید فکرتان را تغییر دهید. این کار اگرچه ساده نیست اما غیرممکن هم نمی باشد. مدتی است برای رسیدن به هدف تان، کوشش زیادی نموده اید اما به آن نرسیده اید. شاید بخواهید راه دیگری را انتخاب کنید اما قبل از هر کاری از مشورت با دیگران غافل نشوید. اگر مجرد هستید و به دنبال عشق زندگی تان می شد، به زودی همان رویایی که همواره در سر می پروراندید، به واقعیت تبدیل خواهد شد.

امروز در زمینه عاطفی همه چیز مطابق خواسته شما پیش می رود. بنابراین وقت بیشتری را با عشق زندگی تان بگذرانید یا اگر مجرید و فردی را در نظر دارید، پا پیش بگذارید.در محیط کار در کارهایی که به شما ربطی ندارد، دخالت نکنید و خودتان را کنار بکشید. البته طوری رفتار نکنید که دیگران آزرده خاطر شوند. بگذارید دیگران خودشان آزادانه تصمیم بگیرند. اگر نیاز به آرامش دارید، یک سفر کوتاه بهترین پیشنهاد برای شما خواهد بود.

امروز ارتباط با اعضای خانواده تان کمی برایتان سخت است. احساس می کنید که آنها شما را نمی فهمند اما جسارت داشته باشید و خرف دلتان را بزنید. در زندگی تان تغییراتی در حال رخ دادن است که نگران تان نموده، بهتر است از حال غصه آینده را نخورید. مطمئن باشید که همه چیز در زمان و مکان خودش اتفاق خواهد افتاد. حرفی دارید که در دلتان مانده و به شریک زندگی تان نزده اید. امشب زمانی را برای حرف زدن با او آزاد بگذارید در غیر این صورت برای صحبت کردن دیر خواهد شد.

امروز تلفن یا ایمیلی به شما می گردد که بی نهایت خشنود و امیدوارتان می نماید. خبری که دریافت نموده اید می تواند آینده شما را دگرگون کند، فقط یادتان باشد که فعلا در خصوص آن با هیچکس حرف نزنید. احساس می کنید یکی از دوستان تان از شما دلگیر شده است. حتی از او علت اش را نیز می پرسید اما جوابی نمی شنوید زیرا او ادعا می نماید که هیچ اتفاقی نیافتاده است. سعی کنید حرف او را قبول کنید به او فرصت دهید.

امروز وقت تان را صرف کارهای بی اهمیت نکنید. هر قدمی که بر می دارید باید برنامه ریزی شده و در جهت رسیدن به هدفتان باشد. از افرادی که می خواند در کار شما دخالت نمایند نیز فاصله بگیرید زیرا جز سنگ انداختن کار دیگری انجام نمی دهند. اگر با یکی از دوستان تان به مشکل برخورده اید، تمام کوشش تان را برای شکستن مشکلاتی که در پیش است، به کار گیرید و با قدرت تمام ظاهر شوید. این این رابطه را از دست دهید در آینده حسرت های زیادی را در دلتان برجای خواهد گذاشت.

منبع: برترین ها
انتشار: 7 آبان 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: forushebartar.ir شناسه مطلب: 200

به "فال روزانه 03، 07، 1398" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فال روزانه 03، 07، 1398"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید