عرب: اول باید طلب برانکو را بدهیم بعد درباره مسائل دیگر با او صحبت کنیم، برای لیست خرید اقدام کردیم

به گزارش فروش برتر، مدیرعامل باشگاه پرسپولیس گفت: قبل از اینکه بخواهیم راجع به قرارداد بلند مدت با برانکو حرف بزنیم باید طلبش را بپردازیم.

عرب: اول باید طلب برانکو را بدهیم بعد درباره مسائل دیگر با او صحبت کنیم، برای لیست خرید اقدام کردیم

به گزارش فروش برتر، ایرج عرب در گفت وگو با رادیو جوان در مورد کوشش های باشگاه پرسپولیس برای بازگشت برانکو ایوانکوویچ به ایران و ماندن در جمع سرخپوشان گفت: در نشست خبری روز گذشته (یکشنبه) بر این نکته تاکید داشتم که هدف باشگاه تنها بازگرداندن برانکو و ادامه کار با اوست. به همین دلیل دیروز جلسه ای با اسپانسر باشگاه داشتیم و نتایج بسیار خوبی داشت. برانکو گزینه اصلی پرسپولیس است و تاکیدمی کنم با هیچ گزینه دیگری وارد مذاکره نشده ایم.

وی در مورد عقد قرارداد بلند مدت با برانکو یادآور شد: در حال حاضر دغدغه ما فراهم کردن پول برای پرداخت مطالبات برانکو است تا شرایط برای ماندن او در تیم فراهم گردد. 500 هزار یورو از طلب گذشته او را داده ایم و مابقی آن را هم انشالله پرداخت خواهیم کرد. بعد از آن راجع به مسائل دیگر با برانکو صحبت خواهیم کرد.

عرب با بیان اینکه اوایل هفته آینده برای پرداخت طلب برانکو اقدام خواهیم کرد، گفت: برانکو لیستی را به باشگاه ارائه داده که در حال اقدام برای جذب این نفرات هستیم. موضوع جابجایی باشگاه جدا از مسائل دیگر است که در آن مورد هم کوشش می کنیم.

وی در پاسخ به این سوال که آیا بازیکنی هم از پرسپولیس جدا خواهد شد یا نه؟ اعلام نمود: طبق لیستی که برانکو به باشگاه ارائه داده بازیکنی در لیست خروجی تیم قرار ندارد اما چنانچه بازیکنی پیشنهاد خارجی داشته باشد مورد آنالیز قرار می گیرد. در حال حاضر فقط علیپور پیشنهاد رسمی دارد. برای جذب بازیکنانی که در لیست خرید برانکو اقدام خواهیم کرد.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در مورد عقد قرارداد داخلی پرسپولیس با فرشاد احمدزاده و همچنین مذاکره با مهدی طارمی توضیح داد: با احمدزاده قرارداد داخلی امضا نشده و اجازه دهید فعالیت های جابجاییی ما بر اساس لیستی باشد که برانکو به باشگاه ارائه داده است. با هر بازیکنی به توافق نهایی رسیدیم حتما اعلام خواهیم کرد. انشالله هفته آینده طلب برانکو پرداخت و ایشان در پرسپولیس ماندنی خواهد شد.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 9 مرداد 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: forushebartar.ir شناسه مطلب: 15

به "عرب: اول باید طلب برانکو را بدهیم بعد درباره مسائل دیگر با او صحبت کنیم، برای لیست خرید اقدام کردیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "عرب: اول باید طلب برانکو را بدهیم بعد درباره مسائل دیگر با او صحبت کنیم، برای لیست خرید اقدام کردیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید