سخنگوی فدراسیون فوتبال: درباره غرامت قرارداد ویلموتس در حال مذاکره ایم

به گزارش فروش برتر، سخنگوی فدراسیون فوتبال در واکنش به بعضی مسائل مطرح شده درباره قرارداد مارک ویلموتس، خاطرنشان کرد که موضوع غرامت این قرارداد مورد مذاکره است.

سخنگوی فدراسیون فوتبال: درباره غرامت قرارداد ویلموتس در حال مذاکره ایم

با ما همراه باشید تا با بهترین تور ویتنام با یکی از بهشت های روی زمین اشنا شوید و زیبایی های هوشی مین و هانوی را در سفر دلپذیری تجربه کنید.

به گزارش خبرنگاران و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، امیرمهدی علوی، سخنگوی فدراسیون فوتبال توضیحاتی درباره شایعات منتشره پیرامون قرارداد مارک ویلموتس ارائه کرد.

سخنگوی فدراسیون فوتبال اظهار داشت: در روزهای گذشته هم فدراسیون و وکلای قانونی ویلموتس در حال مکاتبه بوده اند و مباحث مربوطه در مجرای رسمی در حال پیگیری است. لذا طرح بعضی شایعات خارج از این فضا صرفاً جنگ روانی تلقی می گردد. در باب موضوع مربوط به بند فسخ همان طور که رسماً از محتوای مصرح در قرارداد اعلام شد، مبلغ غرامت سه ماه حقوق ماهیانه است که این موضوع میان طرفین در حال مذاکره است.

وی اضافه نمود: همان طور که قبلاً بارها اطلاع رسانی و شفاف سازی شده، آقای ویلموتس قبل از ملاقات تیم ملی مقابل عراق قراردادش را فسخ نموده است. براین اساس، سیر مربوط به مشخص مصداق و مباحث صرفاً در بخش های مرتبط در فیفا و بعد دیوان عالی حکمیت ورزش قابل استناد خواهد بود. لذا طرح شایعات و نقل قول هایی در جهت پرونده قابل قبول نیست.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 11 بهمن 1398 بروزرسانی: 19 مهر 1399 گردآورنده: forushebartar.ir شناسه مطلب: 420

به "سخنگوی فدراسیون فوتبال: درباره غرامت قرارداد ویلموتس در حال مذاکره ایم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سخنگوی فدراسیون فوتبال: درباره غرامت قرارداد ویلموتس در حال مذاکره ایم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید