سامانه ثبت دارایی مسئولان روی شبکه ملی نهاده شد

به گزارش فروش برتر، امکان دسترسی به سامانه ثبت دارایی مقامات، مسئولان و کارگزاران جمهوری اسلامی ایران از بستر شبکه ملی در داخل کشور فراهم شد.

سامانه ثبت دارایی مسئولان روی شبکه ملی نهاده شد

قوه قضاییه نوشت: در راستای تسهیل فرآیند ثبت دارایی مسئولان، دسترسی به سامانه ثبت دارایی مقامات، مسئولان و کارگزاران جمهوری اسلامی ایران از بستر شبکه ملی امکان پذیر شد.

مسئولان سراسر کشور که دارای حساب کاربری ثنا (ثبت نام الکترونیک قضایی) هستند از امروز می توانند با مراجعه به نشانی https://amval.adliran.ir دارایی و اموال خود را اظهار نمایند.

برای دریافت حساب کاربری ثنا مراجعه مسئولان به یکی از دفتر الکترونیک قضایی با همراه داشتن کارت ملی ضروری می باشد.

در فرآیند اظهار دارایی ضروری است اشخاص به اعتبار کلیه سمت هایی که پس از لازم الاجرا شدن قانون رسیدگی به دارایی مقامات، مسئولان و کارگزاران جمهوری اسلامی ایران در تاریخ 1394/10/23 عهده دار شده اند، در بازه زمانی ابتدا و انتهای مسئولیت دارایی خود را در فرم های پیش بینی شده سامانه اعلام نمایند.

همچنین اگر شخصی هم زمان بیش از یک سمت دارد موظف است به اعتبار هر سمت در آغاز و انتها دوره مسئولیت نسبت به ارائه فهرست دارایی موضوع ماده 4 قانون مذکور اقدام نمایند.

دسترسی به سامانه ثبت دارایی مقامات، مسئولان و کارگزاران جمهوری اسلامی ایران به دلیل حفظ امنیت اطلاعات تنها از داخل کشور مقدور است.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 12 آذر 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: forushebartar.ir شناسه مطلب: 284

به "سامانه ثبت دارایی مسئولان روی شبکه ملی نهاده شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سامانه ثبت دارایی مسئولان روی شبکه ملی نهاده شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید