زورگیر چماق به دست خانی آباد دستگیر شد، همدست متهم تحت تعقیب پلیس

به گزارش فروش برتر، رئیس کلانتری 152 خانی آباد از دستگیری یک زورگیر حرفه ای چماق به دست اطلاع داد که 13 فقره حبس در کارنامه او وجود دارد.

زورگیر چماق به دست خانی آباد دستگیر شد، همدست متهم تحت تعقیب پلیس

به گزارش ، سرهنگ محمدحسین هاشمی گفت: بامداد روز گذشته حوالی ساعت یک شهروندی با پلیس 110 تماس و عنوان داشت: در حال بازگشت به خانه ام بودم در حوالی اتوبان چراغی کوله پشتی و حلقه ازدواج و موبایلش توسط 2 زورگیر سرقت شده است.

این مقام انتظامی عنوان داشت: نزدیکترین تیم کلانتری که در همان حوالی در حال گشت زنی بود، برای آنالیز موضوع به نشانی اعلامی اعزام شد.

عربده کشی برای خودنمایی در سطح شهر/ اوباش یافت آباد دستگیر شدند

وی در مورد اظهارات شاکی بیان داشت: شاکی پس از حضور ماموران در محل، گفت: در حال بازگشت از محل کارم که یک آشپزخانه است به خانه بودم که در میانه اتوبان چراغی متوجه شدم فردی موتورسوار به دنبال من است و به همین دلیل دویدم، اما چند قدمی بیشتر نرفته بودم که یک نفر با چماق روبروی ام ظاهر شد و آغاز به کتک کاری کرد و از دستم حلقه ازدواجم و کوله پشتی و موبایلم را که به تازگی به قیمت پنج میلیون تومان خریده بودم، را سرقت و سپس سوار بر موتورسیکلت به همراه همدستش از محل گریخت.

سرهنگ هاشمی گفت: طرح مهار و دستگیری سارقان در دستور کار نهاده شد و تعیینات سارقان به دیگر عوامل گشتی کلانتری 152 خانی آباد اعلام شد تا اینکه عوامل گشت کلانتری خانی آباد در ساعت 3:30 دقیقه بامداد متوجه رفتار مشکوک 2 مرد جوان که در میان شمشاد های کنار خیابان در نزدیکی محل وقوع سرقت پنهان شده بودند و موتورسیکلتی نیز در کنارشان بود، شدند.

کلانتر محله خانی آباد، اضافه نمود: ماموران کلانتری پیروز شدند در عملیات تعقیب و گریز اجرا شده یکی از سارقان که مال باخته را با چماق مورد ضرب و جرح قرار داده بود، دستگیر، ولی متهم دوم پرونده با عبور از عرض بزرگراه از محل گریخت.

وی با اشاره به اینکه کوله پشتی و حلقه نامزدی مال باخته در محل دستگیری و بازرسی بدنی از متهم کشف شد، توضیح داد: در تحقیقات پلیسی تعیین شد که متهم چماق به دست 34 ساله بوده و تا کنون 13 مرتبه با عناوین مختلف در زندان بسر برده است و مرتکب جرائمی از قبیل: حمل سلاح گرم، سرقت، خرده فروشی مواد مخدر و ... شده است.

سرهنگ هاشمی اضافه نمود: متهم در کلانتری به جرم ارتکابی با همکاری همدستش اعتراف و به مرجع قضائی برای سیر مراحل قانونی معرفی گردید.

رئیس کلانتری 152 خانی آباد اضافه نمود: تحقیقات پلیسی برای دستگیری متهم دوم پرونده ادامه دارد.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 30 مهر 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: forushebartar.ir شناسه مطلب: 173

به "زورگیر چماق به دست خانی آباد دستگیر شد، همدست متهم تحت تعقیب پلیس" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "زورگیر چماق به دست خانی آباد دستگیر شد، همدست متهم تحت تعقیب پلیس"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید