خدمات مشاورهای شرکت مایکروسافت پلتفرم جدیدی را برای مدیریت واکسن کرونا درست کرد

به گزارش فروش برتر، شرکت مایکروسافت میخواهد امروز پلتفرمی جدید را در اختیار دولت ها و مردم قرار دهد تا مراحل استفاده از واکسن کرونا را مدیریت نمایند.

خدمات مشاورهای شرکت مایکروسافت پلتفرم جدیدی را برای مدیریت واکسن کرونا درست کرد

به گزارش خبرنگاران به نقل از خبرنگاران،خدمات مشاوره ای شرکت مایکروسافت پلتفرم جدیدی را برای مدیریت واکسن کرونا درست نموده و امروز آن را به صورت نهایی عرضه می نماید. این پلتفرم جدید قرار است به دولت و همچنین مراجعان مراکز درمانی یاری کند.

مایکروسافت در حالی نرم افزار خود را به صورت جهانی عرضه می نماید که شرکت های همکار او مانند Accenture، Avanade، EY و Mazik Global نیز در حال فعالیت بر روی پلتفرم مدیریت واکسن خود هستند. این شرکت ها اکنون برای توسعه برنامه های خود از سرویس ابری مایکروسافت استفاده می نمایند.

کاربردهای اصلی پلتفرم جدید مایکروسافت

مسئولان شرکت مایکروسافت در پست مرتبط با پلتفرم جدید اظهار داشتند نقش اصلی نرم افزار جدید کسب اطمینان از امنیت مراجعان و صحت عملکرد واکسن است. از آن جایی که واکسن های بسیاری در حال عرضه هستند و به زودی در سراسر جهان منتشر می شوند، کسب اطمینان از عملکرد مفید آن ها یک امر ضروری به حساب می آید. شرکت مایکروسافت به همراه همکاران خود در نظر دارد سیستمی را در اختیار دولت ها و مردم قرار دهد که می تواند آمار مراجعان را ثبت کند و ارتباط آن ها با مراکز درمانی را مورد آنالیز قرار دهد تا افراد بدانند چند مرحله از واکسن خود را پشت سر گذاشته اند.

بر اساس ادعای مایکروسافت، این شرکت از زمان شیوع ویروس کرونا تا به امروز بیش از 230 ماموریت اضطراری برای کرونا را در سراسر جهان پوشش داده و به مراکز درمانی در این راه یاری نموده است. بخش خدمات مشاوره ای مایکروسافت یا همان MCS سیستم Vaccination Registration and Administration Solution را طراحی نموده که به طور خلاصه VRAS نام گرفته است. این سیستم نام نویسی، برنامه ریزی و همچنین ارزیابی فرآیند واکسن زدن را به سادگی صورت می دهد و تحت کنترل دارد. با یاری چنین سیستمی مراکز درمانی می توانند از میزان تاثیر هر نوع واکسن آگاه شوند و مراجعه نمایندگان را تحت مراقبت از راه دور قرار دهند.

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 1 بهمن 1399 بروزرسانی: 1 بهمن 1399 گردآورنده: forushebartar.ir شناسه مطلب: 1156

به "خدمات مشاورهای شرکت مایکروسافت پلتفرم جدیدی را برای مدیریت واکسن کرونا درست کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خدمات مشاورهای شرکت مایکروسافت پلتفرم جدیدی را برای مدیریت واکسن کرونا درست کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید