خبرنگاران اعطای تسهیلات ودیعه اسکان موقت در بافت های فرسوده تهران

به گزارش فروش برتر، تهران- خبرنگاران- مدیرکل راه و شهرسازی استان تهران از اعطلای تسهیلات ودیعه اسکان موقت در بافت های فرسوده اطلاع داد و اعلام نمود: این ودیعه مسکن در سطح استان قابل پرداخت است.

خبرنگاران اعطای تسهیلات ودیعه اسکان موقت در بافت های فرسوده تهران

به گزارش خبرنگاران از اداره کل راه و شهرسازی استان تهران، خلیل محبت خواه روز یکشنبه در این باره گفت: تسهیلات ودیعه اسکان موقت در بافت های فرسوده با عاملیت صندوق کارآفرینی امید قابل پرداخت است به همین منظور گزینه ثبت نام ودیعه مسکن در سامانه ثبت نام تسهیلات به آدرس facility.udrc.ir در دسترس متقاضیان است.

وی گفت: سقف تسهیلات ودیعه اسکان موقت در بافت های فرسوده در تهران 400 میلیون ریال و در سایر شهرها 300 میلیون ریال با نرخ سود 4 درصد و بازپرداخت 36 ماهه مشخص شده است.

مدیرکل راه و شهرسازی استان تهران اعلام کرد: در گذشته امکان ثبت نام برای دریافت تسهیلات مشارکت مدنی ساخت از بافت های فرسوده در سامانه تسهیلات برای هر واحد مسکونی با عاملیت بانک مسکن فراهم شده بود، اما امکان دریافت ودیعه مسکن وجود نداشت که خوشبختانه اکنون در همان سامانه این امکان برای متقاضیان فراهم شده و عاملیت آن با صندوق کارآفرینی است.

به گزارش خبرنگاران، به گفته مدیران شهری پایتخت حدود 15 درصد پایتخت نشینان در بافت فرسوده زندگی می نمایند و تراکم جمعیت در این مناطق سه برابر میانگین جمعیت تهران است.

منبع: ایرنا
انتشار: 1 فروردین 1400 بروزرسانی: 1 فروردین 1400 گردآورنده: forushebartar.ir شناسه مطلب: 1281

به "خبرنگاران اعطای تسهیلات ودیعه اسکان موقت در بافت های فرسوده تهران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران اعطای تسهیلات ودیعه اسکان موقت در بافت های فرسوده تهران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید