خبرنگاران اداره کل زندان های استان تهران، علت انتقال نسرین ستوده به زندان قرچک را بیان نمود

به گزارش فروش برتر، تهران- خبرنگاران- روابط عمومی اداره کل زندان های استان تهران در پی انتقال نسرین ستوده به زندان قرچک، گفت: با توجه به اینکه حکم اخیر این فرد قطعی شده و محکومیت 12 سال حبس لازم الاجراست، نسرین ستوده به بند عمومی زندان زنان استان تهران (زندان قرچک) منتقل شده است.

خبرنگاران اداره کل زندان های استان تهران، علت انتقال نسرین ستوده به زندان قرچک را بیان نمود

به گزارش سه شنبه شب خبرنگاران از مرکز رسانه قوه قضاییه، روابط عمومی اداره کل زندان های استان تهران افزود: نسرین ستوده بابت عنوان مجرمانه اجتماع و تبانی به قصد اقدام علیه امنیت کشور به پنج سال حبس و بابت فعالیت علیه نظام جمهوری اسلامی به یکسال حبس محکوم شده بود.

این اداره کل افزود: نسرین ستوده همچنین اخیرا به دلیل محکومیت در یکی از جرایم عمومی به 12 سال حبس محکوم شده که محکومیت اخیرالذکر به تازگی قطعی و لازم الاجرا شده است.

روابط عمومی اداره کل زندانهای استان تهران گفت: با توجه به ماده 134 قانون مجازات اسلامی، مجازات اشد در خصوص این زندانی لحاظ می شود و بنابراین با ادغام دیگر موارد محکومیت وی مجازات 12 سال حبس برای وی لحاظ می شود.

این اداره کل گفت: با استناد بند ب ماده هفت آیین نامه نحوه تفکیک و طبقه بندی زندانیان مصوب 1385/9/9، زندانیان با محکومیت در یکی از جرایم عمومی که متوجه نسرین ستوده نیز می شود، صلاحیت نگهداری در بند امنیتی را ندارند.

منبع: ایرنا
انتشار: 2 آذر 1399 بروزرسانی: 2 آذر 1399 گردآورنده: forushebartar.ir شناسه مطلب: 1044

به "خبرنگاران اداره کل زندان های استان تهران، علت انتقال نسرین ستوده به زندان قرچک را بیان نمود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران اداره کل زندان های استان تهران، علت انتقال نسرین ستوده به زندان قرچک را بیان نمود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید