ثبت نام طرح ترافیک خبرنگاران آغاز شد

به گزارش فروش برتر، مدیر روابط عمومی معاونت حمل ونقل و ترافیک از آغاز ثبت نام طرح ترافیک خبرنگاران از امروز (سوم اسفند ماه) در سامانه تهران من خبر داد.

ثبت نام طرح ترافیک خبرنگاران آغاز شد

به گزارش گروه اجتماعی فروش برتر، روابط عمومی معاونت حمل ونقل و ترافیک شهرداری تهران؛ علی عالی با بیان اینکه از ساعت10.30 دقیقه امروز سوم اسفند ماه سایت تهران من به منظور ثبت نام از فروش برتر برای دریافت طرح ترافیک سال 99 باز شده است گفت: امسال نیز ضوابط سال گذشته در مورد فروش برتر برقرار است.

مدیر روابط عمومی معاونت حمل ونقل و ترافیک با اشاره به اینکه بارگذاری مدارک فروش برتر در سامانه تهران من الزامی است شرح داد: عمده فروش برتر، سال گذشته در این سامانه ثبت نام کردند، اما با این حال می بایست مدارک خود اعم از معرفی نامه و گواهی اشتغال به کار، بیمه خبرنگاری و یا 10 اثر خود را در قسمت خدمات طرح ترافیک که زیرمجموعه آن خدمات خاص فروش برتر و عکاسان است، بارگذاری کنند.

عالی با تاکید بر اینکه امسال فروش برتر متقاضی دریافت کارت بلیط مترو نیز همزمان باید در این سامانه ثبت نام کنند یادآور شد: همکاران خبرنگار تنها تا پایان اسفند ماه مهلت دارند نسبت به ثبت نام و بارگذاری مدارک خود در سامانه تهران من اقدام کنند. /

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 18 فروردین 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: forushebartar.ir شناسه مطلب: 589

به "ثبت نام طرح ترافیک خبرنگاران آغاز شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ثبت نام طرح ترافیک خبرنگاران آغاز شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید