تست شخصیتی؛ بدترین ویژگی شما کدام است؟!

به گزارش فروش برتر، اطمینان داشتن در خصوص خود بسیار خوب است، امّا تصور اینکه شما در هر موقعیتی، پاسخ هر سوالی را دارید و فقط حرف شما تنها حرف درست و منطقی است، خیلی بد است.

تست شخصیتی؛ بدترین ویژگی شما کدام است؟!

گاهی اوقات، تست های شخصیت شناسی می توانند بدترین صفات و ویژگی های ما را برملا نمایند. همه ما دارای ویژگی ها و صفات خوب و بد هستیم که ریشه همه آن ها در شخصیت ما است و این ویژگی ها بستگی به عوامل مختلفی مانند محیط اطراف و خانواده و حتی دوستان ما دارند تا خودشان را بروز دهند، امّا با توجه به تیپ های شخصیتی هر فرد می توان به این ویژگی ها و صفات پی برد.

به همین منظور در این مطلب، تست شخصیتی را برای شما مهیا نموده ایم که باید اولین چیزی که در تصویر، توجه شما را به خود جلب می نماید، بگویید و مطالب را با دقت بخوانید تا در انتهای آن، بدترین ویژگی شما برملا گردد.

چهره مرد با سبیل

اگر اولین چیزی که در تصویر متوجه آن شدید، چهره مرد با سبیل بود، باید بدانید که اگرچه بدترین چیز درباره شما، غرورتان است، امّا شما همواره فردی مطمئن بوده اید و این فوق العاده است. امّا علاوه بر این، شما به خودتان ایمان دارید و همواره برای انجام دادن هر کاری روی خودتان حساب می کنید.

اطمینان داشتن در خصوص خود بسیار خوب است، امّا تصور اینکه شما در هر موقعیتی، پاسخ هر سوالی را دارید و فقط حرف شما تنها حرف درست و منطقی است، خیلی بد است. پس اگر قصد دارید با افراد دیگر ارتباط داشته باشید و یک دنیای عظیم از دوستانتان در اطراف خود تشکیل دهید، قبل از اینکه صحبت کنید، فکر کنید و تصور نکنید که راه انتخابی شما تنها راه است.

مرد نوازنده عود

اگر در اولین نگاه متوجه مرد نوازنده عود شدید، بدترین ویژگی شما عصبانیت تان است.

شما همواره تصور می کنید که در حفظ کردن خونسردی خود و همچنین بیخود عصبانی شدن، بهترین عملکرد را دارید. امّا این درست نیست و در حقیقت، زمان هایی هم که به فکر خودتان برخورد آرامی با دیگران دارید، از عصبانیت کاری می کنید که افراد از شما دور شوند.

هر کسی، گاهی اوقات عصبانی می گردد و خشم یک احساس عادی در هر انسانی است، امّا اگر عصبانیت برای شما تبدیل به یک معضل شده است، احتیاج است که علت این معضل را در اعماق روح خود جستجو کنید. بسیاری از علت هایی که باعث عصبانیت شما می شوند از جمله مسائلی هستند که احتیاجمند این واکنش شما نیستند، بنابراین به جای جوش آوردن و عصبانی شدن، سعی کنید به پیاده روی کوتاه بروید.

سبد های آویزان

سبد های آویزانی که توجه شما را در اولین نگاه به خود جلب نموده اند نشان دهنده این هستند که بدترین ویژگی شخصیت شما حس شوخ طبعی تان است، چرا که شوخی های شما اصلا بامزه نیستند و اگر کسی به آن ها می خندد به خاطر این است که نمی خواهد به روحیه شما آسیب برساند.

البته این به معنای آن نیست که شما فرد بی مزه ای هستید، امّا اصرار شما به لطیفه گفتن یا انجام دادن شوخی های سبک کمی جو موجود در جمع را عجیب می نماید، بنابراین خودتان باشید و از این لطیفه های بی مزه دوری کنید، چون موقعیت های خنده دار، خودشان به سراغ شما می آیند.

شمشیر

شمشیر، نشان دهنده این است که بدترین چیز درباره شما مهارت کلامی تان است، چرا که شما هیچ زمانی از زبان خود برای گفتن چیز های خوب استفاده نمی کنید و در عوض، از آن برای دعوا استفاده می کنید تا از مخمصه ها نجات پیدا کنید و یا از آن، در هزاران کار دیگر بهره بجویید.

اگر تمایل دارید راه و روش چرب زبانی تان را عوض کنید، سعی کنید کمتر حرف بزنید و بیشتر گوش کنید و اگر به چیز هایی که دیگران می گویند گوش کنید، ممکن است دریابید که برای تأثیر گذاشتن در زندگی دیگران احتیاجی نیست که از چرب زبانی برای آن ها استفاده کرد.

منبع: فرادید
انتشار: 7 دی 1399 بروزرسانی: 7 دی 1399 گردآورنده: forushebartar.ir شناسه مطلب: 1118

به "تست شخصیتی؛ بدترین ویژگی شما کدام است؟!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تست شخصیتی؛ بدترین ویژگی شما کدام است؟!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید