برای کدام تیم صدر جدولی حاشیه های استقلال به وجود آمده است؛ برخی دوست دارند استقلال زمین بخورد

به گزارش فروش برتر، تهران (پانا) - عضو کمیته فنی باشگاه استقلال تهران معتقد است حواشی اخیر این تیم از سوی افرادی مطرح شده است که به دنبال ضربه زدن به استقلال هستند.

برای کدام تیم صدر جدولی حاشیه های استقلال به وجود آمده است؛ برخی دوست دارند استقلال زمین بخورد

محمد نوری در گفت وگو با پانا، در مورد شرایط استقلال پس از دیدار با نساجی و حاشیه هایی که برای این تیم ایجاد شده است، گفت: بازی استقلال مقابل نساجی یک دیدار کاملاً تدافعی بود که هر دو تیم به دنبال کسب امتیاز بودند و در نهایت این دیدار به سود استقلال تمام شد و هم اکنون این تیم در صدر جدول است، اما برخی دوست دارند استقلال به حاشیه برود و زمین بخورد به همین خاطر چنین حواشی و جنجالی برای این تیم به وجود می آورند.

وی با اشاره به موضوع وریا غفوری در تیم استقلال اظهار کرد: وریا یکی از بازیکنان با تعصب استقلال است که برای تیم زحمت زیادی می کشد و اگر هم حرفی می زند برای دلسوزی است اما متأسفانه برای این بازیکن هم حاشیه درست کردند. به هر حال هر بازیکنی در دورانی که به میدان می رود عصبی می شود، وریا هم از این قاعده مستثنی نیست، اما نباید بیش از اندازه به این موضوع دامن زد، استقلال بازی برابر سپاهان را پیش رو دارد و این دیدار برای تیم استقلال که صدرنشین است و باید آن را حفظ کند بسیار حیاتی است.

عضو کمیته فنی باشگاه استقلال تأکید کرد: تا به امروز برای کدام یک از تیم ها که در صدر جدول بودند چنین حاشیه هایی به وجود آمده که برای استقلال چنین مسائلی به وجود آوردند؟! من از همه بازیکنان، اعضای هیئت مدیره، مدیریت باشگاه درخواست دارم که شرایط را آرام کنند و اجازه ندهند تیم به حاشیه برود. خیلی ها دوست ندارند استقلال در صدر جدول باشد اما مسئولان تیم و باشگاه باید با همدلی و آرامش مسائل را حل و فصل کنند.

نوری درباره شایعه پیرامون احتمال برکناری محمود فکری طی چند هفته آینده گفت: من چنین نظری را ندارم، چرا که فکری تا به الان خوب نتیجه گرفته است، البته همانطور که گفتم کسانی هستند که به دنبال ضربه زدن به استقلال هستند چرا که الآن مدام این موضوع را مطرح می کنند که چرا استقلال خوب بازی نمی کند، حالا که فکری در تیم نتیجه می گیرد،چنین صحبت هایی مطرح می کنند اگر نتیجه نمی گرفت آن وقت معلوم نبود چه صحبت های گفته می شد؟! ضمن اینکه مگر کدام تیم بازی های خوب ارائه می دهد که فقط استقلال مستثنی است؟!

وی ادامه داد: در زمانی که فکری برای استقلال بازی می کرد بازیکنی با تعصب و حرفه ای بود، الآن هم که هدایت تیم را برعهده گرفته است چنین شخصیتی دارد، اعضا کادر فنی هم همگی استقلالی هستند اما من نمی دانم مشکل از کجاست و چرا این قدر انتقاد مطرح می شود؟! استقلال مشکل دارد و ما هم منکر آن نمی شویم،در تاکتیک تیم دچار مشکل است اما انتقاد و به حاشیه بردن تیم تنها به ضرر است و باید عوامل باشگاه و تیم از این فضا دور شوند.

پیشکسوت استقلال در مورد شکایت باشگاه از وریا غفوری گفت: مسائل و مسائل باید در درون باشگاه حل شود، اگر استقلال نتیجه بگیرد مدیریت ادامه پیدا می کند و اتفاقات خوبی برای استقلال می افتد، بنابراین نباید اجازه بدهیم خودمان به دست خودمان تیم را دچار مشکل کنیم، به هر حال بازیکنان هم حق دارند چندین ماه است که مطالبات خود را دریافت نکرده اند.

وی در پایان گفت: بازیکن تمام هدفش را برای تیم می گذارد و پیوسته تمرین می کند تا در شرایط ایده آل باشد، طبق قراردادش هم باید حق و حقوقش پرداخت شود. من فکر نمی کنم مدیریت باشگاه هم به دنبال قصد و غرض باشد، باید این مسائل در درون خانواده حل شود، هواداران امسال منتظر قهرمانی هستند و نباید این فرصت را از دست داد.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 22 اسفند 1399 بروزرسانی: 22 اسفند 1399 گردآورنده: forushebartar.ir شناسه مطلب: 1261

به "برای کدام تیم صدر جدولی حاشیه های استقلال به وجود آمده است؛ برخی دوست دارند استقلال زمین بخورد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برای کدام تیم صدر جدولی حاشیه های استقلال به وجود آمده است؛ برخی دوست دارند استقلال زمین بخورد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید