انصاری: با برانکو یا بدون او باید تلاش کنیم، پیشنهادی از شرق آسیا به دستم نرسید

به گزارش فروش برتر، مدافع پرسپولیس می گوید به خاطر شرایط خاص این باشگاه حاضر شده در جمع سرخ پوشان پایتخت بماند.

انصاری: با برانکو یا بدون او باید تلاش کنیم، پیشنهادی از شرق آسیا به دستم نرسید

به گزارش فروش برتر، محمد انصاری بعد از تمدید قراردادش با پرسپولیس گفت: نقطه نظراتی باشگاه داشت. همه بازیکنان تصمیم گرفتند به خاطر شرایط خاص تیم، امسال هم افتخار حضور در پرسپولیس را داشته باشیم.

او درباره پیشنهاد پنج میلیاردی تراکتورسازی به خودش گفت: بحث عدد و رقم نیست. به هرحال تیم رتاکتورسازی هم تیم ریشه داری است و از هواداران و کادر مدیریتی و فنی خوبی برخوردار است ولی ما تصمیم گرفتیم با دیگر بازیکنان، امسال در کنار تیم بمانیم. هواداران همیشه به من لطف داشته اند و من به آن ها همیشه مدیونم.

مدافع پرسپولیس درباره آینده این تیم گفت: ما بازیکنان خوبی داریم که غالباً حفظ شده اند. رفتن برانکو یک شوک بود که به ما وارد شد ولی ما با برانکو یا بدون او محکوم به خوب بازی کردن و موفقیت هستیم.

وی در پاسخ به سوالی درباره حضورش در تیم های شرق آسیا، اظهار داشت: من پیشنهاد رسمی از تیم های شرق آسیا را دریافت نکردم و من الان تمرکزم کاملاً روی پرسپولیس است.

انصاری درباره مطالباتش هم اظهار کرد: باشگاه بیشتر درگیر مسائل مالی و کمبود بودجه بوده و ما همیشه سعی کرده ایم آن را درک کنیم. باشگاه هم تلاش می کند و فکر می کنم تیم بزرگی پرسپولیس به خاطر نام بزرگش هم که شده درگیر این مسائل مالی نباشد. امیدوارم مسائل زودتر حل شود و ما هم کاری بتوانیم، حتماً انجام می دهیم.

او درباره تمدید قراردادش گفت: شرایط باشگاه خاص است. همه باید کمک کنیم. باید در این شرایط کنار باشگاه باشیم.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 19 مرداد 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: forushebartar.ir شناسه مطلب: 33

به "انصاری: با برانکو یا بدون او باید تلاش کنیم، پیشنهادی از شرق آسیا به دستم نرسید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "انصاری: با برانکو یا بدون او باید تلاش کنیم، پیشنهادی از شرق آسیا به دستم نرسید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید