انصارالله: آمریکا در توقف حملات علیه یمن و لغو محاصره جدیت ندارد

به گزارش فروش برتر، رئیس هیئت صنعاء در مذاکرات صلح یمن گفت که ایالات متحده در توقف حملات ائتلاف سعودی و لغو محاصره علیه یمن جدی نیست.

انصارالله: آمریکا در توقف حملات علیه یمن و لغو محاصره جدیت ندارد

به گزارش گروه بین الملل خبرنگاران، محمد عبدالسلام سخنگوی جنبش انصارالله و رئیس هیئت صنعاء در مذاکرات صلح یمن دیروز در سخنانی گفت که آمریکا می خواهد سناریوهای خود در یمن را اجرایی کند و به همین علت به رنج های ملت یمن اعتنایی نمی نماید.

عبدالسلام تأکید کرد که کشورهای متجاوز از طرف های یمنی می خواهند که با ادامه محاصره موافقت نمایند. هنوز پیشرفتی در گفت وگوها حاصل نشده است، اما کوشش ها برای توقف حملات و لغو محاصره ادامه دارد.

وی با اشاره به اقدام اخیر سازمان ملل در قرار دادن نام انصارالله در فهرست ناقضان حقوق بچه ها یمن گفت که تصمیمات این نهاد بین المللی در چارچوب قوانین سیاسی است و به نام بلندگوی تبلیغاتی برای کشورهای ابرقدرت فعالیت می نماید.

به گزارش المسیره، رئیس هیئت صنعاء در مذاکرات صلح یمن توضیح داد: اقدام سازمان ملل در قرار گرفتن نام انصارالله در فهرست ناقضان حقوق کودک مغرضانه است.

وی با اشاره به کشتار بچه ها یمنی از سوی ائتلاف سعودی طی بیش از شش سال اخیر جنگ یمن گفت که کشورهای متجاوز بدترین جنایات را در حق بچه ها یمنی مرتکب شده اند، اما نام آنها در فهرست ناقضان حقوق بچه ها قرار ندارد.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 28 تیر 1400 بروزرسانی: 28 تیر 1400 گردآورنده: forushebartar.ir شناسه مطلب: 1487

به "انصارالله: آمریکا در توقف حملات علیه یمن و لغو محاصره جدیت ندارد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "انصارالله: آمریکا در توقف حملات علیه یمن و لغو محاصره جدیت ندارد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید