ادعای استقلالی ها: دادگاه دوم هم به نفع رشید مظاهری رأی می دهد

به گزارش فروش برتر، بعضی بازیکنان و عوامل تیم استقلال مدعی بودند خبرهای رسیده از داخل راهروهای فدراسیون فوتبال حکایت از صدور رأی مجدد دادگاه به نفع محمدرشید مظاهری دارد.

ادعای استقلالی ها: دادگاه دوم هم به نفع رشید مظاهری رأی می دهد

گزارش گروه ورزشی خبرنگاران، به محمدرشید مظاهری سنگربان فصل گذشته تراکتور، تابستان سال جاری به استقلال پیوست، ولی به دلیل بسته بودن پنجره جابجایی این باشگاه تا به امروز نتوانسته در مسابقات رسمی برای آبی پوشان وارد زمین گردد. البته شرایط رشید به گونه ای است که حتی اگر داستان محرومیت استقلال از سمت بازیکنان جدید هم مطرح نبود، باز هم نمی توانست برای استقلال بازی کند، چون باشگاه تراکتور از او شکایت نموده و کار به فدراسیون فوتبال کشیده است.

در دادگاه اول رأی به نفع مظاهری صادر شد، ولی تراکتوری ها فرجام خواستند و حالا همه چیز به دادگاه تجدید نظر استیناف بستگی دارد. روز گذشته در خاتمه تمرین استقلال بعضی بازیکنان و عوامل این تیم مدعی بودند خبر های رسیده از داخل راهرو های فدراسیون فوتبال حکایت از صدور رأی مجدد دادگاه به نفع محمدرشید مظاهری دارد و حتی عده ای تأکید داشتند این مسئله را در مصاحبه های محبت آمیز خود از بعضی مسئولان داخل فدراسیون نیز شنیده اند، ولی به آن ها تأکید شده در این رابطه مصاحبه نکنند تا همه چیز به صورت رسمی اعلام گردد. استقلالی ها معتقدند به احتمال زیاد رأی تا قبل از روز آدینه اعلام می گردد و مظاهری مسئله ای برای همراهی استقلال در جدال مقابل فولاد خوزستان نخواهد داشت. البته اینکه از وجود او در ترکیب ثابت استفاده گردد (در صورت صدور مجوز نهایی از طرف فدراسیون) یا حسین حسینی مجدداً به کار گرفته گردد، مسئله ای است که محمود فکری باید در موردش تصمیم بگیرد.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 27 آذر 1399 بروزرسانی: 27 آذر 1399 گردآورنده: forushebartar.ir شناسه مطلب: 1096

به "ادعای استقلالی ها: دادگاه دوم هم به نفع رشید مظاهری رأی می دهد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ادعای استقلالی ها: دادگاه دوم هم به نفع رشید مظاهری رأی می دهد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید