آمریکا بزرگترین ناقض حقوق بشر است، دروغ پردازی در گزارش سالانه

به گزارش فروش برتر، به گزارش خبرنگاران به نقل از خبرگزاری سانا، وزارت خارجه سوریه با صدور بیانیه ای به گزارش سالانه حقوق بشر ایالات متحده آمریکا واکنش نشان داد و از آن به شدت انتقاد کرد.

آمریکا بزرگترین ناقض حقوق بشر است، دروغ پردازی در گزارش سالانه

بر اساس این گزارش، وزارت خارجه سوریه در بیانیه خود آورده است: آمریکایی ها به تازگی گزارش سالانه حقوق بشر را منتشر کرده اند که در آن دروغ های فراوانی پیرامون نقض حقوق بشر در جهان به چشم می خورد.

این وزارتخانه افزوده است: ادعاهایی که در گزارش مذکور در خصوص سوریه مطرح شده است، جملگی از محتوای گزارش های سازمان های تروریستی و حامیان مالی آنها استخراج شده اند. آمریکا طبق معمول در این گزارش، تقریباً تمام جهان را به نقض حقوق بشر متهم ساخته است.

وزارت خارجه سوریه همچنین اعلام کرده است: گزارش سالانه آمریکا در خصوص حقوق بشر در جهان دخالت آشکار واشنگتن در امور داخلی کشورهای دیگر را نشان می دهد. در این گزارش، کشورهایی که با سیاست های آمریکا موافق نیستند، مورد هجمه قرار گرفته اند.

این وزارتخانه در پایان بیانیه خود نیز آورده است: در گزارش ایالات متحده آمریکا به کشورهایی نظیر روسیه، چین، کوبا، ونزوئلا و… که سیاست های واشنگتن را بر نمی تابند، حمله شده است. این گزارش سرشار از دروغ پردازی بود.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 1 اردیبهشت 1400 بروزرسانی: 1 اردیبهشت 1400 گردآورنده: forushebartar.ir شناسه مطلب: 1340

به "آمریکا بزرگترین ناقض حقوق بشر است، دروغ پردازی در گزارش سالانه" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آمریکا بزرگترین ناقض حقوق بشر است، دروغ پردازی در گزارش سالانه"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید