آتش سوزی ساختمان جدید بورس در سعادت آباد

به گزارش فروش برتر، عدم رعایت اصول ساخت و ساز و تغییرکاربری طبقاتی از پارکینگ دلیل آتش سوزی ساختمان جدید بورس در سعادت آباد مطرح شد. رسول کشت پور، شهردار منطقه، که از دقایق اولیه اعلام حریق ساختمان جدید بورس در محل حادثه حضور داشت، دلایل ایجاد حریق را اینگونه اعلام کرد: باتوجه به عدم رعایت اصول ساخت و ساز و تغییر کاربری طبقاتی از پارکینگ ساختمان بورس به فضاهای اداری و دیتا سنتر متاسفانه به دلیل بی توجهی طبقه منفی شش ساختمان جدید بورس در محدوده سعادت آباد دچار حریق شد.

آتش سوزی ساختمان جدید بورس در سعادت آباد

جهت دریافت خدمات آلاچیق چوبی جنگلی با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. هر گونه خدمات طراحی و اجرای آلاچیق های مختلف را به ما بسپارید.

وی توضیح داد: شهرداری منطقه2 از ماه ها قبل طی اخطارهای کتبی و اقدامات عملی جلوی فعالیت این ساختمان را به دلیل تغییر کاربری فضاهای پارکینگ به مرکز داده ها(دیتا سنتر) گرفته و به طور جدی از آغاز به کار آن ممانعت به عمل آورده بود.

گشت پور بیان نمود: این حریق نشان داد عدم توجه به الزامات HSE، اصرار بر راه اندازی خارج از ضوابط و مقررات بدون اخذ سرانجام کار، عدم راه اندازی سیستم اطفاء و اعلان حریق و عدم رعایت نکات ایمنی می تواند ساختمانی با این حساسیت را در معرض آسیب جدی قرار دهد. هم چنین شهردار منطقه 2 گفت: چنان چه این حریق در ساعات پرتردد رخ می داد ابعاد بسیار گسترده تری پیدا می کرد که خوشبختانه با حضور به موقع و اقدام سریع عوامل آتش نشانی از وقوع یک حادثه جبران ناپذیر جلوگیری شد.

منبع: ساختمانچی
انتشار: 7 اسفند 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: forushebartar.ir شناسه مطلب: 491

به "آتش سوزی ساختمان جدید بورس در سعادت آباد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آتش سوزی ساختمان جدید بورس در سعادت آباد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید